چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 06:10 ق ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تاکنون ۱۳۶ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان ثبت نام کرده اند، گفت: روند ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس رضایت‌بخش است.


محمدرضا پورمحمدی، روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از محل ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تبریز، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد ثبت نام کنندگان مانند دوره های قبلی است، افزود: از مجموع داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در سطح استان، ۱۵ داوطلب زن بوده و بیشترین فراوانی سنی نیز از ۳۵ تا ۴۵ است.
وی با بیان اینکه تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس در سطح کشور ۲۰ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: از مجموع کل داوطلبان استان، ۶۵ داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو است و از این تعداد نیز ۹ داوطلب زن هستند.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل خاصی در ثبت نام داوطلبان در حوزه‌های انتخابیه استان وجود ندارد، گفت: مراحل ثبت نام بصورت سیستماتیک و غالبا الکترونیک انجام می شود و امید است در ۳ روز آینده تعداد داوطلبان افزایش یابد.
پورمحمدی، از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی خواست ثبت نام خود را به دقیقه ۹۰ موکول نکنند و تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به فرمانداری ها اقدام به ثبت نام کنند.
وی با اشاره به دستورالعمل های تبلیغات داوطلبان نمایندگی مجلس یادآوری کرد: دستگاه‌های نظارتی باید مواظب باشند تا تبلیغات در زمان خاص خود و در چارچوب قانون انجام شود در غیر این صورت بر فعالیت آن ها نظارت و کنترل خواهد شد.
آذربایجان‌شرقی با ۳.۹ میلیون نفر جمعیت ۱۳ حوزه انتخابیه و ۱۹ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که ۶ نفر از آنها از حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر انتخاب می شوند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386