شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 03:06 ب ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 3318

رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی با بیان این که برگزاری مطلوب انتخابات نیازمند اجرای دقیق قانون است، اظهار داشت: ان‌شاءالله با پای‌بندی به قانون انتخاباتی صحیح و سالم برگزار خواهیم کرد.به گزارش آی نیوز سعید شبستری در نشست فرمانداران، بخشداران و معاونان فرمانداری‌های استان با حضور دبیر ستاد انتخابات کشور، خاطرنشان کرد: هدف ما جلب اعتماد مردم به دولت و مجریان انتخابات است و باید با ایجاد زمینه فعالیت برای گرایش‌ها و گروه‌های مختلف زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم.
وی با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی از سوی مجریان انتخابات، تصریح کرد: علی‌رغم این که هر کدام از مجریان انتخابات ممکن است سلایقی داشته باشند اما جایگاه حقوقی تک‌تک ما ایجاب می‌کند که اصل بی‌طرفی را رعایت و از رای مردم که حق‌الناس است صیانت کنیم.
شبستری تاکید کرد: در مقابل افرادی که به نوعی بخواهند در اجرای انتخابات کارشکنی یا جانبداری کنند قطعا ایستادگی کرده و اجازه نمی‌دهیم روند انتخابات با اخلال مواجه شود.
وی همچنین با اشاره به این که انتخابات هفتم اسفند دومین تجربه برگزاری همزمان دو انتخابات است، افزود: در این راستا نیاز به هماهنگی بیشتر و استفاده از تجارب پیشکسوتان و بررسی نقاط ضعف و رفع آنها داریم تا در نهایت انتخاباتی مورد قبول و اطمینان مردم برگزار کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به توافق هسته‌ای ایران و کشورهای 1+5، با بیان این که وعده‌های دولت در حال تحقق است، افزود: این موفقیت بزرگ با رهنمودهای رهبری و صلابت تیم مذاکره‌کننده و سکان‌داری شخص رییس جمهور نصیب ملت ایران شده است.
وی خاطرنشان کرد: شاید در حال حاضر ابعاد مختلف این موفقیت هنوز روشن نباشد، اما در طول زمان یا سالیان بعد مشخص خواهد شد که چه کار بزرگی انجام شده و چه موفقیت بزرگی نصیب ملت شده است.
شبستری اظهار داشت: امیدواریم در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، همچنان‌که در بحث مذاکرات هسته‌ای ثابت شد در عرصه انتخابات هم اعتماد متقابل مردم و دولت را نشان دهیم.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386