چهارشنبه, 05 آذر 1399 ساعت 05:39 ب ظ - 11(Nov) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 3318

رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی با بیان این که برگزاری مطلوب انتخابات نیازمند اجرای دقیق قانون است، اظهار داشت: ان‌شاءالله با پای‌بندی به قانون انتخاباتی صحیح و سالم برگزار خواهیم کرد.به گزارش آی نیوز سعید شبستری در نشست فرمانداران، بخشداران و معاونان فرمانداری‌های استان با حضور دبیر ستاد انتخابات کشور، خاطرنشان کرد: هدف ما جلب اعتماد مردم به دولت و مجریان انتخابات است و باید با ایجاد زمینه فعالیت برای گرایش‌ها و گروه‌های مختلف زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم.
وی با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی از سوی مجریان انتخابات، تصریح کرد: علی‌رغم این که هر کدام از مجریان انتخابات ممکن است سلایقی داشته باشند اما جایگاه حقوقی تک‌تک ما ایجاب می‌کند که اصل بی‌طرفی را رعایت و از رای مردم که حق‌الناس است صیانت کنیم.
شبستری تاکید کرد: در مقابل افرادی که به نوعی بخواهند در اجرای انتخابات کارشکنی یا جانبداری کنند قطعا ایستادگی کرده و اجازه نمی‌دهیم روند انتخابات با اخلال مواجه شود.
وی همچنین با اشاره به این که انتخابات هفتم اسفند دومین تجربه برگزاری همزمان دو انتخابات است، افزود: در این راستا نیاز به هماهنگی بیشتر و استفاده از تجارب پیشکسوتان و بررسی نقاط ضعف و رفع آنها داریم تا در نهایت انتخاباتی مورد قبول و اطمینان مردم برگزار کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به توافق هسته‌ای ایران و کشورهای 1+5، با بیان این که وعده‌های دولت در حال تحقق است، افزود: این موفقیت بزرگ با رهنمودهای رهبری و صلابت تیم مذاکره‌کننده و سکان‌داری شخص رییس جمهور نصیب ملت ایران شده است.
وی خاطرنشان کرد: شاید در حال حاضر ابعاد مختلف این موفقیت هنوز روشن نباشد، اما در طول زمان یا سالیان بعد مشخص خواهد شد که چه کار بزرگی انجام شده و چه موفقیت بزرگی نصیب ملت شده است.
شبستری اظهار داشت: امیدواریم در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، همچنان‌که در بحث مذاکرات هسته‌ای ثابت شد در عرصه انتخابات هم اعتماد متقابل مردم و دولت را نشان دهیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386