سه شنبه, 11 آذر 1399 ساعت 09:43 ب ظ - 12(Dec) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 3479

 وزیر کشور گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان ورود به مجلس شورای اسلامی از طریق مراجع چهارگانه دنبال می شود و اجرای عدالت در این زمینه منوط به اختصاص زمان کافی برای بررسی صلاحیت همه داوطلبان خواهد بود .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رحمانی فضلی با تأکید بر اینکه وزارت کشور در چارچوب قانون از حقوق همه نامزدها و رأی دهندگان صیانت خواهد کرد افزود: چنانچه به دلیل ناکافی بودن وقت برای بررسی کامل صلاحیت نامزدهای انتخاباتی فردی رد صلاحیت شود عادلانه نخواهد بود و باید تلاش کنیم اعضای هیأت های اجرائی و نظارت فرصت کافی در این زمینه داشته باشند .
وزیر کشور در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره سخنان اخیر رئیس جمهور گفت: در چارچوب قانون هیأت های اجرائی و نظارت هرکدام جایگاه خاص خود را دارند و دخالت هر یک در کار دیگری قطعاً غیر قانونی خواهد بود، تأکید رئیس جمهور اجرای شفاف قانون و فصل الخطاب بودن آن بوده است و در عرصه رسانه ای فهم درستی از اظهارات رئیس جمهوری صورت نگرفته است .
رحمانی فضلی گفت: دخالت دستگاه های نظامی در حوزه انتخابات نه در قانون پیش بینی شده و نه به صلاح خواهد بود، اما اظهار نظر افراد دلسوز پیرامون شرکت مردم در انتخابات لازم است.
وزیر کشور گفت: مواضع رئیس جمهور مبتنی بر قانون است و در روند منطقی انتخابات همه باید حاکمیت قانون را بپذیریم .
رحمانی فضلی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره موضوع احراز هویت رأی دهندگان گفت : یکی از مسائل مهم انتخابات بحث احراز هویت افراد رأی دهنده است ، در انتخابات گذشته موارد بسیار محدودی از قبیل رأی دادن دوباره با یک شناسنامه، استفاده از شناسنامه افراد متوفی و تغییر محل اخذ رأی رخ داده است اما اینگونه اقدامات با برقراری ارتباط شعب اخذ رأی با مرکز ذخیره اطلاعات ثبت احوال منتفی خواهد شد .
وزیر کشور درباره برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی گفت: در دوره قبل 90 درصد فرآیند برگزاری انتخابات الکترونیکی بوده و امسال قرار است صد درصد انتخابات در 9 کلان شهر کشور به صورت الکترونیکی برگزار شود و در مرحله سفارش دستگاه برای برگزاری آن هستیم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386