یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 12:39 ب ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: تا اوایل آذرماه تمامی آزمایش‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیک انجام می‌شود؛ بنابراین تکلیف برگزاری انتخابات الکترونیکی تا این تاریخ مشخص خواهد شد.


سیامک ره‌پیک در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت صندوق‌های الکترونیکی برای انتخابات پیش رو گفت: همانطور که پیش تر اعلام شده صندوق‌های الکترونیکی از نظر شکل و قالب به تایید شورای نگهبان رسیده است، اما از نظر نرم‌افزاری و امنیتی کارشناسان وزارت کشور در حال تکمیل موضوع هستند.
وی خاطرنشان کرد: طبق جدول زمان‌بندی که از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان ارائه شده قرار است تا اوایل آذرماه تمامی آزمایش‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیک انجام شود که در این صورت تکلیف برگزاری انتخابات الکترونیکی مشخص خواهد شد.
معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان در پاسخ به این سئوال که انتخابات الکترونیکی در کدام حوزه‌های انتخابیه انجام می‌شود؟ تصریح کرد: هنوز از سوی شورای نگهبان در رابطه با حوزه های انتخابیه تصمیمی اتخاذ نشده و این بحث همچنان بین دوستان وزارت کشور مطرح بوده است.
وی ادامه داد: بعد از اینکه صندوق‌های الکترونیکی انتخابات از جهات مختلف مورد تایید قرار گرفت و بحث فنی و امنیتی آن تمام شد باید پیشنهاد مشخصی در رابطه با تعداد حوزه‌های انتخابیه با توجه به امکانات، اعتبارات و وضعیت جمعیتی ارائه شود و سپس تصمیم گرفته شود که در چند کلان‌شهر انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
ره‌پیک در پاسخ به این سئوال که اگر تا زمان پیش بینی شده برنامه‌ریزی‌ها برای انتخابات الکترونیک به خوبی پیش نرفت، چه اقدامی انجام می‌شود؟ اظهار کرد: با توجه به کمبود وقت گام به گام جلو می‌رویم و در حال حاضر مرحله بعدی ما مرحله تکمیل چرخه مربوط به بحث‌های فنی و امنیتی است؛ لذا در حال حاضر منتظریم تا اوایل آذرماه مقدماتی که باید برای انتخابات الکترونیک آماده شود فراهم گردد.
وی در خصوص اقدامات انجام شده برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: حدود 180 نفر در آزمون کتبی برای انتخابات مجلس خبرگان شرکت کردند و در حال حاضر در مرحله تصحیح اوراق آزمون کتبی هستیم. پس از تصحیح اوراق آزمون شفاهی برگزار خواهد شد که هنوز زمان برگزاری آن مشخص نشده است.

منبع:ایسنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386