شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 10:38 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

در مورد صندوق شفاف، نمونه صندوق به شورای نگهبان ارائه کردیم که یکی از آن‌ها مورد تایید اعضای شورای نگهبان قرار گرفت. ویژگی این صندوق‌ها این است که در عین شفاف بودن برگه رای در آن‌ها دیده می‌شود، اما رای افراد قابل خواندن نیست.


حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایلنا، در پاسخ به این سوال که وضعیت مجوز مجمع ایثارگران به کجا رسیده، عنوان کرد: کمیسیون ماده ۱۰ احزاب اخیرا جلسه داشت و چند پرونده در آن مطرح شد که یکی از آن‌ها بحث مجوز مجمع ایثارگران بود، لذا به لحاظ اینکه پاسخ استعلام‌های اعضای این تشکل سیاسی هنوز نیامده بحث در این خصوص به زمانی موکول شد که ما پاسخ این استعلام‌ها را در اختیار داشته باشیم.
قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور در مورد اینکه در کدام کلان‌شهر‌ها انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می‌شود، گفت: هنوز در مورد محل و تعداد استان‌هایی که در آن انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می‌شود، به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.
وی در خصوص نحوه تعامل وزارت کشور با شورای نگهبان خاطرنشان کرد: تا الان تعامل خوبی بین وزارت کشور و شورای نگهبان وجود دارد و اختلاف خاصی بین این دو نهاد نیست.
امیری با اشاره به وضعیت صندوق‌های شفاف عنوان کرد: در مورد صندوق شفاف، نمونه صندوق به شورای نگهبان ارائه کردیم که یکی از آن‌ها مورد تایید اعضای شورای نگهبان قرار گرفت. ویژگی این صندوق‌ها این است که در عین شفاف بودن برگه رای در آن‌ها دیده می‌شود، اما رای افراد قابل خواندن نیست.
سخنگوی وزارت کشور در مورد اینکه هزینه انتخابات چه میزان پیش‌بینی شده است، گفت: هزینه انتخابات مجلس دهم و خبرگان رهبری حدود ۱۶۰ میلیارد تومان تخمین زده شده است که بودجه آن از سوی دولت تامین خواهد شد.
منبع: ایلنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386