یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 12:09 ب ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات نباید صحنه انتقام‌جویی، تنازع و بیان ایرادات و مشکلات باشد، گفت: برخی مشکلات ریشه تاریخی داشته و با یک انتخابات حل نمی‌شود.


به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در جلسه ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: همه به ویژه مسئولان باید تمرین خویشتن‌داری و صبر کرده و تحمل خود را افزایش دهند و بیشتر همدیگر را درک کنند.
وی همچنین افزود: طرح برخی موضوعات در این مقطع واقعاً لازم نیست. ما نباید کاری کنیم که مردم احساس کنند رقابت‌های سیاسی و کسب قدرت بر منافع ملی اولویت دارد. اگر اینطور باشد مردم به راحتی از ما می‌گذرند زیرا مردم با ما عقد اخوت نبسته‌اند. حمایت مردم از ما برای تقویت اسلام، ولایت فقیه، نظام و ادامه راه شهداست.
وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه انتخابات نشان دهنده بلوغ، رشد، استقلال و آزادی است،‌ خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنیم در کشوری زندگی می‌کنیم که انتقال قدرت از طریق مجاری قانونی و با انتخابات مردم انجام می‌شود. اتفاقات منطقه نشان می‌دهد که انسجام،‌ وحدت، یکپارچگی و اعتماد مردم موجب ایجاد امنیت و آرامش شده است. اگر مردم نسبت به نظام بی اعتماد بوده یا ناراضی باشند، برقراری امنیت بسیار سخت خواهد بود.
رحمانی فضلی همچنین خاطرنشان کرد: باید بتوانیم مجدداً‌ با برگزاری انتخاباتی قانونی، سالم و باشکوه دین خود را به مردم و شهدا ادا کنیم. همه باید به دنبال این باشیم که انتخابات در یک فضای توأم با آرامش و امنیت و باشکوه برگزار شود تا ما بار دیگر توان ملی خود را در قالب وحدت و انسجام به دنیا نشان دهیم. شورای نگهبان، قوه قضائیه، وزارت کشور، صداوسیما، احزاب،‌ افراد، نامزدها و مردم همه باید کمک کنند تا این انتخابات با امنیت و آرامش برگزار شود.
وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه سلایق و مطالبات در کشور ما گوناگون است و حتماً در اداره کشور با وجود این سلایق مختلف،‌ جای نارضایتی و شکایت وجود دارد، افزود: مهم است که ما منافع ملی، نظام و قدرت ملی را فراموش نکنیم، زیرا در این شرایط ایرادات و مشکلات در ادامه مسیر حل می‌شود. همیشه مطالبات مردم جلوتر از مطالبات دولت‌هاست و همین امر موجب حرکت دولت‌هاست. مدیران جامعه باید مطالبات مردم را اولویت‌بندی و سازمان‌دهی کنند.
وی در پایان افزود: در مقطع فعلی مطالبه مردم تقویت امنیت داخلی، وحدت و انسجام، یکپارچگی مسئولان و مردم و برگزاری انتخاباتی سالم است. پس همه باید تلاش کنیم تا مطالبات مردم تحقق یافته و امید و اعتماد مردم به نظام بیشتر شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386