شنبه, 10 آبان 1399 ساعت 04:10 ق ظ - 10(Oct) 31 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: هرگاه جلسات رسمی و قانونی سخنرانی‌های انتخاباتی بهم ریزد با عواملش برخورد خواهد شد.

"محمدحسین مقیمی" رئیس ستاد انتخابات کشور در گفتگو با خبرنگار گروه انتخابات باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وزارت کشور چه برخوردی با خاطیان و برهم زنندگان سخنرانی‌ها و همایش سیاسی خواهد داشت، گفت: امیدواریم کسی به خود این اجازه را ندهد که جلسات رسمی و قانونی را به هم بزند، چرا که هرکس کار خلافی انجام دهد، طبق قانون با او برخورد خواهد شد.
مقیمی همچنین با اشاره به لیست‌های انتخاباتی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، تصریح کرد: هر فعل و امری که در فضای عادی از نظر انتخابات خلاف باشد، در فضای مجازی هم خلاف است و همان برخوردی که در اینجا صورت می‌گیرد، در آنجا نیز به همان صورت خواهد بود.
مقیمی در ادامه سخنانش یادآور شد: اگر به شخصی اهانت شده یا اطلاعات غلط راجع به او منتشر شده و یا اگر کسی مورد بی‌احترامی قرار بگیرد، باید به مراجع قانونی مراجعه کند و یا اینکه گزارش‌هایشان را به ما بدهند تا در هیئت‌های اجرایی و نظارت مورد بررسی قرار بگیرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386