شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 12:07 ب ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت: آرای مردم درانتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با استفاده از130هزار  صندوق جمع آوری می شود که بدین منظور کار ساخت 80 هزار صندوق شفاف انجام شده است.

به گزارش ایرنا ، جواد ناصریان روز یکشنبه پس از بازدید از ستاد ثبت نام نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در فرمانداری قم در گفت وگو با خبرنگاران افزود: حسب دستور رئیس جمهوری و تاکید وزیر کشور استفاده از صندوق های شفاف در کار رای گیری انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در دستور کار است و این امر نیز به تایید شورای نگهبان رسیده است.
وی درادامه گفت: درحال تدارک اقلام و وسایل مورد نیاز برای انتخابات پیش رو هستیم و با آماده شدن وسایل ، دربین شعبه های انتخابیه سراسر کشور توزیع می شود.
ناصریان با اشاره به اینکه با دستور رئیس جمهوری منابع و امکانات مورد نیاز برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی باید به نحو مطلوب در اختیار وزارت کشور قرار گیرد بیان داشت: با پیگیریهای دولت و وزارت کشور160 میلیارد تومان بودجه برای برگزاری انتخابات خبرگان و مجلس در نظر گرفته شده که ازاین میزان 25 میلیارد تومان مرتبط با مطالبات دوره های گذشته بود.
وی افزود: دولت درحال حاضر هیچ بدهی بابت حق الزحمه مجریان انتخابات دوره های گذشته انتخابات در کشور ندارد.
ناصریان با اشاره به برگزاری نشست خود با معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداریهای منطقه یک کشور در قم اظهار داشت: امروز این نشست را برگزار کردیم و درآن موضوع های مرتبط با تخصیص اعتبارات انتخابات ، ساختار استانداری ها و موضوعات مرتبط با حوزه های کاری معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386