دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 12:32 ق ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از ثبت‌نام 58 نفر در 13 حوزه انتخابیه مجلس در استان در روز اول خبر داد و گفت: از این تعداد 23 نفر از حوزه انتخابیه تبریز بودند.


معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از ثبت‌نام ۵۸ نفر در ۱۳ حوزه انتخابیه مجلس در استان در روز اول خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۳ نفر از حوزه انتخابیه تبریز بودند.
سعید شبستری‌خیابانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع ثبت‌نام کنندگان، ۳ نفر از حوزه انتخابیه ورزقان، ۵ نفر از مراغه و عجب‌شیر، ۲ نفر از اهر و هریس، ۲ نفر از میانه، یک نفر از شبستر، ۲ نفر از ملکان، ۳ نفر از کلیبر، خداآفرین و هوراند، ۷ نفر از سراب، ۵ نفر از بناب، ۳ نفر از مرند و جلفا و ۲ نفر بستان‌آباد بودند.
وی افزود: از مجموع ثبت‌نام کنندگان ۳ نفر خانم از شهرهای تبریز و اهر و ۳ نفر نیز روحانی بودند که متعلق به شهرستان‌های تبریز، میانه و بناب هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی غالب گروه سنی ثبت‌نام کنندگان در اولین روز ثبت‌نام را ۴۱ تا ۵۰ سال بیان کرد.
سعید شبستری‌خیابانی ابراز داشت: ثبت‌نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در حوزه‌های انتخابیه اصلی شروع شده و داوطلبان می‌بایست برای ثبت‌نام به فرمانداری‌های این حوزه‌ها مراجعه کنند.
وی افزود: به عنوان مثال کاندیداهای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو باید به فرمانداری تبریز و داوطلبان حوزه اهر و هریس به فرمانداری اهر مراجعه کنند.
شبستری‌خیابانی اذعان داشت: زمان ثبت‌نام نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر به ترتیب تا چهارم و دوم دی ماه جاری ادامه خواهد یافت و در صورت تداوم مراجعه ساعت ثبت‌نام قابل تمدید است.
این مسئول با بیان اینکه شمار نامزدهای مجلس خبرگان استان به ۷ نفر رسیده است، افزود: امیدواریم تا دوم دی ماه تعداد بیشتری از علما و فضلای حائز شرایط استان مراجعه کنند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386