دوشنبه, 06 بهمن 1399 ساعت 09:52 ق ظ - 01(Jan) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از ثبت‌نام 58 نفر در 13 حوزه انتخابیه مجلس در استان در روز اول خبر داد و گفت: از این تعداد 23 نفر از حوزه انتخابیه تبریز بودند.


معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از ثبت‌نام ۵۸ نفر در ۱۳ حوزه انتخابیه مجلس در استان در روز اول خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۳ نفر از حوزه انتخابیه تبریز بودند.
سعید شبستری‌خیابانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع ثبت‌نام کنندگان، ۳ نفر از حوزه انتخابیه ورزقان، ۵ نفر از مراغه و عجب‌شیر، ۲ نفر از اهر و هریس، ۲ نفر از میانه، یک نفر از شبستر، ۲ نفر از ملکان، ۳ نفر از کلیبر، خداآفرین و هوراند، ۷ نفر از سراب، ۵ نفر از بناب، ۳ نفر از مرند و جلفا و ۲ نفر بستان‌آباد بودند.
وی افزود: از مجموع ثبت‌نام کنندگان ۳ نفر خانم از شهرهای تبریز و اهر و ۳ نفر نیز روحانی بودند که متعلق به شهرستان‌های تبریز، میانه و بناب هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی غالب گروه سنی ثبت‌نام کنندگان در اولین روز ثبت‌نام را ۴۱ تا ۵۰ سال بیان کرد.
سعید شبستری‌خیابانی ابراز داشت: ثبت‌نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در حوزه‌های انتخابیه اصلی شروع شده و داوطلبان می‌بایست برای ثبت‌نام به فرمانداری‌های این حوزه‌ها مراجعه کنند.
وی افزود: به عنوان مثال کاندیداهای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو باید به فرمانداری تبریز و داوطلبان حوزه اهر و هریس به فرمانداری اهر مراجعه کنند.
شبستری‌خیابانی اذعان داشت: زمان ثبت‌نام نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر به ترتیب تا چهارم و دوم دی ماه جاری ادامه خواهد یافت و در صورت تداوم مراجعه ساعت ثبت‌نام قابل تمدید است.
این مسئول با بیان اینکه شمار نامزدهای مجلس خبرگان استان به ۷ نفر رسیده است، افزود: امیدواریم تا دوم دی ماه تعداد بیشتری از علما و فضلای حائز شرایط استان مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386