یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 01:26 ب ظ - 12(Dec) 15 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: هرچه مشارکت بیشتر باشد، افرادی که شایستگی بیشتری دارند به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.


جلال جالی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه بین بی‌تفاوتی مردم نسبت به انتخابات و ورود افراد ناتوان به مجلس ارتباط مستقیمی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است که بی‌تفاوتی مردم موجب ورود افرادی به مجلس می‌شود که صلاحیت کمتری دارند.
وی همچنین افزود: حضور و مشارکت گسترده مردم موجب دلگرمی برای داوطلبان متخصص، آگاه، توانا و متعهد شده و مجلسی توانمند را شکل می‌دهد، بنابراین باید مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنیم. در این بین داوطلبان توانایی هم وجود دارند که شاید خیلی شناخته شده نباشند اما حضور مردم و رأی به این افراد متخصص موجب شکل‌گیری یک مجلس قوی می‌شود.
این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: بی‌تفاوتی و تحریم انتخابات نتیجه مثبتی ندارد. درست است که اصلاح‌طلبان زیادی رد صلاحیت شده‌اند، اما اگر نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشیم، افرادی وارد مجلس می‌شوند که صلاحیت چندانی ندارند. در این شرایط مجلسی شکل می‌گیرد که ضعیف است و نمی‌تواند پاسخگوی مشکلات جامعه باشد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386