سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 05:26 ق ظ - 01(Jan) 19 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 4869

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که برنده اصلی انتخابات مردم هستند، گفت: نتیجه تلاش همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، ثبت حماسه‌ای دیگر در تاریخ افتخارات مردم آذربایجان بود.


دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان از محل ستاد انتخابات، با اعلام پایان مهلت رای‌گیری در تمام شعب اخذ رای استان، گفت: تمدید چندین‌باره زمان انتخابات نشان از حضور فوق‌العاده مردم در پای صندوق‌های رای بود.
وی افزود: شعب اخذ رای استان می‌بایست بعد از رای‌گیری از تمام افراد حاضر در شعبه، کار شمارش آرا را بلافاصله آغاز کنند.
جبارزاده در خصوص اعلام نتایج انتخابات، گفت: با توجه به کثرت کاندیداها، کار شمارش، تجمیع و اعلام آرا زمان‌بر بوده و نتایج به تدریج از طریق صدا و سیما به اطلاع مردم استان خواهد رسید.
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با بیان این که انتخابات در 2889 شعبه اخذ رای استان در امنیت کامل برگزار شد، افزود: 45 هزار نفر از عوامل انتخابات در شعب اخذ رای و تلاشگران عرصه امنیت در پشت صحنه، شرایطی فراهم کردند تا مردم استان با اطمینان خاطر در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.
وی افزود: در کنار حماسه انتخابات، وجود امنیت و آرامش در استان را نیز به مردم تبریک می‌گویم و از همه بانیان امنیت در بخش‌های مختلف استان قدردانی می‌کنم.
جبارزاده گفت: مردم استان امروز بار دیگر نشان دادند که همچنان در صحنه دفاع از انقلاب و آرمان‌های امام و رهبری و خون شهدا هستند.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین از عوامل صدا و سیمای استان که پا به پای عوامل اجرایی در ثبت حماسه سیاسی هفتم اسفند تلاش کرد قدردانی کرد و گفت: نتیجه این تلاش‌ها ثبت حماسه‌ای دیگر در تاریخ استان بود و با توجه به این که برنده اصلی انتخابات، مردم هستند این موفقیت را به مردم استان تبریک می‌گویم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386