یکشنبه, 23 خرداد 1400 ساعت 12:10 ق ظ - 06(Jun) 13 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 5211

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر فضای رقابتی تنگاتنگی بین کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات در استان حاکم است و امیدواریم کاندیداهای محترم اخلاق را فدای فضای رقابتی نکنند


دکتر سعید شبستری در بازدید از محل استقرار ستاد انتخابات استان، اظهار کرد: رعایت اخلاق سیاسی موضوعی است که بیش از پیش باید مد نظر کاندیداها قرار گیرد.
وی با اشاره به اشرافیت کامل این ستاد بر فضای تبلیغاتی حاکم بر استان ادامه داد: با توجه به این که در این دوره از انتخابات تعداد کاندیداها نسبت به دور اول کاهش چشمگیری داشته است تمام فعالیت های کاندیداهای راه یافته به این دور با دقت کامل رصد می شود.
وی با اشاره به نشاط سیاسی حاکم بر استان گفت: مردم استان در دور اول انتخابات با مشارکت حداکثری خود حضور پرشوری در انتخابات داشتند و در حال حاضر نیز همان نشاط و پویایی هفتم اسفند ماه در استان حاکم است و به امید خداوند شاهد برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو در استان خواهیم بود.
شبستری  از آمادگی 1850 شعبه اخذ رای در استان، برای جمع آوری آرای مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس خبر داد و افزود: بیش از 30 هزار نفر مسوولیت برگزاری این مرحله از انتخابات را در استان بر عهده دارند.
وی ادامه داد: تعرفه‌های دور دوم انتخابات با تعرفه‌های دور اول متفاوت است و نمی‌توان از تعرفه‌های دور اول برای دور دوم استفاده کرد از این رو ملزومات شعب و تعرفه‌های رای بین حوزه‌های انتخابیه توزیع شده است.
مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 10 اردیبهشت برگزار می شود.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386