یکشنبه, 05 بهمن 1399 ساعت 09:52 ب ظ - 01(Jan) 24 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 5317

بر اساس اخبار به دست آمده از نتیجه بازشماری آراء مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابیه تبریز، جابجایی نفرات چهارم و پنجم این حوزه ظاهراً قطعیت یافته است.


به گزارش خبرنگار مهر، پس از انتشار خبرهایی در دو هفته اخیر درباره بازشماری آراء حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، یک منبع آگاه به خبرنگار مهر اطلاع داد که با اتمام بازشماری، تغییر در نتیجه انتخابات این حوزه و جابجایی دو نفر از نامزدها قطعیت یافته است.
در مرحله اول انتخابات مجلس دهم در هفتم اسفندماه سال گذشته، مسعود پزشکیان و احمد علیرضابیگی از حوزه انتخابیه تبریز به مجلس راه یافتند و هشت نامزد دیگر برای رقابت به مرحله دوم رفتند که پس از برگزاری انتخابات این مرحله در روز جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه امسال، به ترتیب اسامی «زهرا ساعی، محمدحسین فرهنگی، شهاب‌الدین بی مقدار و علیرضا منادی سفیدان» به عنوان منتخبان تبریز در مرحله دوم اعلام شد.
اما در هفته های اخیر خبرهایی مبنی بر احتمال بازشماری آراء این حوزه و جابجایی علیرضا منادی با محمداسماعیل سعیدی (نماینده فعلی تبریز و نفر پنجم در انتخابات مرحله دوم) مطرح شد؛ دلیل این بازشماری نیز اختلاف ۱۰۶ تایی آراء این دو نامزد و اعلام برخی تشکیک‌ها بود.
در نهایت، یک منبع آگاه به مهر اطلاع داد که بازشماری آراء حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات هفته گذشته انجام شده و در نتیجه آن، آراء کسب شده توسط سعیدی ۴۰۰ رای بیشتر از منادی شده است.
بر این اساس، قرار است نظر هیات نظارت به زودی به شورای نگهبان اعلام شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386