شنبه, 03 آبان 1399 ساعت 09:54 ق ظ - 10(Oct) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: حوادث - - شناسه: 23893

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کاهش آمار بستری در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: می‌توانیم ادعا کنیم که توانسته‌ایم کرونا را در استان مدیریت کنیم یعنی اجازه ندادیم تا شیوع به قدری باشد که بیمارستان‌ها جوابگوی بیماران نباشد.

محمدحسین صومی در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان کلیبر با اشاره به این‌که در موفقیت در مبارزه با ویروس کرونا مدیون مردم هستیم، اظهار داشت: لازم می‌دانم ابتدا از مردم به خاطر رعایت مسائل بهداشتی و همراهی با مدیران قدردانی کنم.

وی افزود: رئیس‌جمهور و هیأت دولت در روزهای نخست سال‌جاری مدیریت را بر عهده گرفت و مسائل را با جزئیات بررسی کردند و همچنین حمایت‌های مقام معظم رهبری دلگرمی برای کادر درمانی بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از غربال‌گری زندانیان استان خبر داد و گفت: طرح غربال‌گری زندانیانی که به مرخصی رفته بودند را شروع کردیم، ابتدا تست می‌گیریم اگر مبتلا نبودند سپس به بندهای زندان منتقل می‌شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دلیل افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان شرقی را شناسایی بیشتر بیماران کرونایی عنوان و خاطرنشان کرد: تحلیل آماری در آذربایجان شرقی نشان می‌دهد که روند کاهشی را شاهد هستیم و از طرفی هم فوت یک نفر از هم‌وطنان برای ما آزاردهنده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کاهش آمار بستری در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: می‌توانیم ادعا کنیم که توانسته‌ایم کرونا را در استان مدیریت کنیم یعنی اجازه ندادیم تا شیوع به قدری باشد تا بیمارستان‌ها جوابگوی بیماران نشود.

صومی همچنین از تأمین دستگاه سی‌تی‌اسکن برای بیمارستان کلیبر خبر داد و گفت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که داریم 10 دستگاه سی‌تی‌اسکن برای استان تأمین می‌کنیم که یکی از این دستگاه‌ها متعلق به بیمارستان کلیبر است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386