یکشنبه, 03 تیر 1397 ساعت 12:20 ق ظ - 06(Jun) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: دو دختر نوجوان که ساعاتی قبل خود را از پل کابلی تبریز به پایین انداخته بودند، زنده هستند.

 

سرهنگ علی اسمعیل پور اظهار داشت: علت اقدام به خودکشی دو دختر نوجوان مسائل مالی وعدم تمکن مالی نبوده بلکه هر دو از خانواده های ثروتمند تبریز هستند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی افزود: عدم نظارت والدین بر فرزندان موجب پدید آمدن چنین صحنه هائی می گردد.
وی اعلام داشت: بارها به خانواده ها تذکر داده شده در تمام فضاهای حقیقی و مجازی بر فرزندان به سبب نداشتن تجربه کافی و تابع احساسات بودن باید نظارت داشت ولی متاسفانه این مهم اغلب به دست فراموشی سپرده می شود.
 علی اسمعیل پور بیان داشت: در حال حاضر ارتباط پسران و دختران در فضای مجازی و در اختیار قراردادن عکس ها وتبادل اسرار طرفین در بسیاری از مواقع موجبات سوءاستفاده یکی از طرفین قرار گرفته و در زمان خاص خود عامل اصلی تهدید به هتک آبرو و موارد مشابه می شود که معمولاً موارد به نتایج مشابه می انجامد.
 معاون اجتماعی انتظامی، خانواده ها را به نظارت لازم و مستمر بر فرزندان دعوت کرد و اظهارداشت:در آستانه چهارشنبه آخر سال هستیم، در سال گذشته 460 نفر کودک و نوجوان آسیب دیدند که باید توسط والدین بر آنان نظارت می شد که نشد و اگر امسال هم تذکر پلیس جدی گرفته نشود خانواده های بیشتری گرفتار آسیب های ناشی از موادمحترقه خواهند شد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

توصیه‌های یک‌ساله‌ رهبر انقلاب خطاب به مسئولان

رهبر معظم انقلاب اسلامی  در یکسال گذشته توصیه‌های مهمی درباره موضوعات مهم به مسئولان نظام بیان کردند که خط حزب‌الله در ایام عید سعید فطر اقدام به انتشار این توصیه‌ها...

تأثیر شیر مادر بر هوش کودک چقدر است؟

مطالعات درباره تاثیر شیر مادر بر هوش کودک پیش از این نشان داده بود تغذیه با شیر مادر باعث افزایش بهره هوشی فرزند می شود که در بزرگسالی حدود ۳۰...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386