پنج شنبه, 14 فروردين 1399 ساعت 04:22 ق ظ - 04(Apr) 02 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مناطق قره‌باغی، خلیل‌آباد، جدیری، لاله، پاستور و ولیعصر بیشترین مبتلایان کرونا در تبریز هستند ولی در کل تمام مناطق استان و تبریز این ویروس وجود دارد و در حال گسترش است.

 

محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز امشب در گفت‌وگوی زنده خبری با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در اولین روز سال ۹۹، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۷۲ نفر مثبت اعلام شد و مجموع مبتلایان قطعی به کرونا به  ۷۵۶ نفر رسید.

وی افزود: از بین مبتلایان قطعی ۴۵ نفر در تبریز، هفت نفر در مرند،  ۶ نفر در مراغه، چهار نفر در اهر و یک نفر هشترود و غیره هستند.

صومی با اشاره بر اینکه بنده به‌عنوان  اولین نفر سلامت استان آمار را اعلام می‌کردم، گفت: براساس نظر ستاد، از این به بعد روابط عمومی اعلام خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه یک نرم‌افزار تهیه بیشترین شیوع مبتلایان مناطق  نشان داده می‌شود که من آن نرم‌افزار را می‌دانم که چگونه تهیه می‌شود، افزود: طبق اطلاعات و بررسی ما ۲۰ نفر در منطقه قراملک بوده است.

وی افزود: مناطق قره‌باغی، خلیل‌آباد، جدیری، لاله، پاستور و ولیعصر بیشترین مبتلایان هستند ولی در کل تمام مناطق استان و تبریز این ویروس وجود دارد و در حال گسترش است.

صومی بیان کرد: گسترش ویروس نسبت به دیروز یک و نیم برابر شده است و بیش از ۵۰ درصد افراد مرخص شده‌اند ولی شیوع این ویروس بسیار وسیع و سریع است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: بیش از ۴۰۰ نفر از مبتلایان هم بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

وی خاطرنشان ساخت: با ادامه روند موجود شاهد افزایش مبتلایان و فوتی‌ها خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386