دوشنبه, 06 بهمن 1399 ساعت 11:28 ق ظ - 01(Jan) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

 

 

 

آن‌ها با بیان اینکه داعش برای مبارزه با شیعیان به این شهر حمله کرده است از نیروهای ارتش خواسته‌اند تا هیچ مقاومتی در برابر داعش انجام ندهند و پس از این امر بوده است که گردان ۳ ارتش بدون هیچ مقاومتی از شهر عقب کشیده است.

به گزارش آی نیوز به نقل از سرویس بین الملل «فردا»: «نوری المالکی» معاون رئیس جمهور عراق در اظهاراتی قابل توجه از وجود اسنادی مهم در مورد همکاری نیروهای کرد با تروریست‌های داعش برای سقوط شهر موصل خبر داد.
نخست وزیر سابق و معاون فعلی رئیس جمهور عراق حکومت اقلیم کردستان عراق را متهم به همکاری با داعش برای سقوط شهر موصل کرده و گفت: سندی در دست است که نشان می‌دهد این دولت کردستان بوده است که از ارتش عراق خواسته است تا در برابر داعش مقاومت نکرده و عقب نشینی کند.
وی ادامه داد: آن‌ها با بیان اینکه داعش برای مبارزه با شیعیان به این شهر حمله کرده است از نیروهای ارتش خواسته‌اند تا هیچ مقاومتی در برابر داعش انجام ندهند و پس از این امر بوده است که گردان ۳ ارتش بدون هیچ مقاومتی از شهر عقب کشیده است.
المالکی افزود: کرد‌ها با بیان اینکه این جنگ؛ جنگی نیست که ربطی به ما داشته باشد و جنگ کسانی دیگر است که نیازی به مداخله ما در آن وجود ندارد نفرات تحت امر خود را از جبهه مقابله با داعش عقب گردانده‌اند و این نیز باعث سکوت ۳۵ تا ۴۰ درصدی ارتش در برابر حمله داعش به موصل شده است.
به گزارش پایگاه خبری راست هابر ترکیه، وی همچنین با اشاره به شرایط فعلی و تلاش‌ها برای مقابله با داعش در موصل خاطرنشان کرد: اکنون اتاق فکر واحدی برای جلوگیری از هرگونه پیشروی احتمالی داعش در منطقه موصل شکل گرفته است اما در شرایط فعلی فرماندهان ارتش آمادگی لازم برای انجام عملیات در این منطقه را ندارند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386