پنج شنبه, 07 اسفند 1399 ساعت 07:10 ب ظ - 02(Feb) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

اعضای در پایان یکصد و شصت و هفتمین نشست خود در وین با صدور بیانیه ای به سیاست عدم کاهش تولید خود ادامه دادند.

 

به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه اوپک، اعضای اوپک در این نشست سقف تولید روزانه 30 میلیون بشکه ای خود را تغییر ندادند و از کشورهای عضو خواسته شد که نسبت به آن پایبند باشند. کشورهای عضو در موافقت با این تصمیم تعهد خود را نسبت به یک بازار باثبات و متعادل که قیمتها هم برای تولیدکنندگان و هم برای مصرف کنندگان مناسب باشند اعلام کردند.
وزیران نفت اوپک پیش بینی کردند که با توجه به رشد اقتصادی در کشورهای خارج از سازمان توسعه و همکاریهای اقتصادی، تقاضای نفت در نیمه دوم سال جاری و در سال 2016 افزایش پیدا کند و همچنین رشد عرضه نفت کشورهای خارج از اوپک در سال 2015 کمتر از 700 هزار بشکه در روز باشد که تنها یک سوم رشد سال 2014 است.
اعضای اوپک همچنین گزارشهای دبیرکل سازمان و کمیسیون اقتصادی و همچنین همکاریهای این سازمان با آژانس بین المللی انرژی و سازمانهای بین المللی مختلف در جی 20 و گفت‌وگوهای جاری اوپک با اتحادیه اروپا، فدراسیون روسیه و دیگران را مورد بررسی قرار دادند.
اعضای اوپک ضمن توافق بر اهمیت حفظ گفت‌وگو با دیگر کشورهای تولیدکننده نفت بر اهمیت نشست‌های فنی کارشناسان نفتی و اقتصادی اوپک و کشورهای خارج این سازمان که 12 می 2015 در وین برگزار شد تاکید کردند.
در این نشست اعضای اوپک به صالح الخبری به خاطر انتصاب به سمت وزیر انرژی الجزایر و به آسدروبال چاوز به دلیل انتصاب به عنوان وزیر نفت و معادن ونزوئلا تبریک گفتند و از تلاشهای یوسف یوسفی و رافائل رامیرز وزرای قبلی این دو کشور تقدیر و تشکر کردند.
وزیران اوپک همچنین توافق کردند که نشست بعدی این سازمان چهارم دسامبر 2015 در وین برگزار شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386