یکشنبه, 10 اسفند 1399 ساعت 08:10 ق ظ - 02(Feb) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مرکز سوکارنو در بالی اندونزی امسال جایزه سالانه خود را به «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به عنوان قهرمان مبارزه با استعمارنو و امپریالیسم اعطا می کند.به گزارش ایرنا، راچماواتی سوکارنوپوتری، دختر احمد سوکارنو، نخستین رئیس جمهور اندونزی در دیدار با سفیر کره شمالی در جاکارتا این خبر را اعلام کرد.
به نوشته روز دوشنبه تارنمای جاکارتا گلوب، وی گفت که این جایزه به دلیل حفظ آرمان های کیم جونگ ایل، رهبر سابق کره شمالی برای مبارزه با امپریالیسم به وسیله کیم جونگ اون جوان به وی اعطا می شود.
جایزه سالانه سوکارنو به طور سنتی برای قدردانی از کمک به توسعه صلح در جهان داده می شود و پیش از این مشاهیری مانند 'آنگ سان سوچی' رهبر مخالفان میانمار و برنده جایزه صلح نوبل و 'مهاتما گاندی' از هند دریافت کرده اند.
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی که جایزه سوکارنو امسال به وی داده می شود سیاست های تندی نسبت به کره جنوبی، ژاپن و آمریکا دارد.
راچماواتی سوکارنوپوتری گفت که مرکز سوکارنو پیش از این این جایزه را به کیم جونگ ایل، رهبر پیشین کره شمالی به عنوان قهرمان استقلال و صلح اعطا کر ده بود.
وی گفت: این جایزه اکنون به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برای تداوم مبارزه با استعمارنو داده می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386