سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 06:25 ق ظ - 01(Jan) 19 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: بین المللی - - شناسه: 3569


نخستین هواپیمای فول چارتر گردشگری با 34 مسافر آلمانی امروز (یکشنبه) به ایران وارد می‌شود.

 

در حالی‌که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشورمان به تازگی تفاهم‌نامه‌ای را با سه شرکت اتریشی برای برقراری خط قطار گردشگری ایران اتریش به امضاء رسانده و ورود گردشگران خارجی با قطارهای چارتری به ایران رو به فزونی رفته، اکنون نوبت آمدن هواپیماهای فول چارتر گردشگری به ایران شده است.
34 گردشگر آلمانی که از زمره اقشار مرفه این کشور به شمار می‌آیند، قرار است امروز (22 شهریورماه) با هواپیمایی که به شرکت پرتغالی White Airways تعلق دارد به ایران سفر کنند.
عباس پیرمرادیان که به همراه "علی سیما" راهنمای این گروه است درباره‌ی این رخداد که آن را در تاریخ گردشگری ایران بی‌سابقه می‌داند، به ایسنا گفت: 17 زن و 17 مرد مسافران این هواپیمای فول چارتر گردشگری هستند که برای چهار روز به صورت VIP در ایران سفر می‌کنند.
وی افزود: مبدا پرواز هواپیمای فول چارتر گردشگران آلمانی، سمرقند ازبکستان بوده و نخستین توقف‌اش در ایران، شهر مشهد است. مسافران این هواپیما در مدت زمان حضور خود در مشهد، حرم امام رضا (ع) را می‌بینند و سپس با همان هواپیما راهی اصفهان می‌شوند.
او با بیان این‌که بیشترین تمرکز مسافران این هواپیما در شهر اصفهان خواهد بود، افزود: آن‌ها دو روز در اصفهان توقف دارند و به گشت و دیدار آثار تاریخی این شهر می‌پردازند. یقینا تمرکز زمانی آن‌ها بر اصفهان نشان‌دهنده‌ی اهمیت این شهر در نظر گردشگران خارجی است، چرا که گروهی با این سطح بیشترین زمان سفرش را در ایران روی اصفهان گذاشته است.
این راهنمای آلمانی‌زبان ادامه داد: مقصد بعدی این هواپیمای گردشگری، شهر شیراز خواهد بود که مسافران آلمانیِ آن به قصدِ دیدن تخت جمشید و همچنین باغ دلگشا وارد این شهر می‌شوند.
به گفته‌ی پیرمرادیان، در این سفر چهار روزه، دست‌کم 30 نفر شامل راهنمای تور، راننده و همراهی‌کنندگان برخی از این گردشگران، به طور مستقیم درگیر این تور هوایی هستند که این جمعیت غیر از عوامل رستوران‌ها، هتل‌ها و آژانس ایرانی است.
منبع: ایسنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386