دوشنبه, 06 بهمن 1399 ساعت 11:15 ب ظ - 01(Jan) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: بین المللی - - شناسه: 3634

دبیر کل سازمان ملل بابیان این که جهان ما جهانی بسیار کوچک بنظر می رسد اما ابعاد تفرقه درآن بسیار گسترده است از رهبران جهان خواست تا برای تحقق صلح و یکپارچگی به قابلیت های یک میلیارد و 800 میلیون جوان امکان رشد و شکوفایی بدهند.


بان کی مون دبیر کل سازمان ملل روز دوشنبه در مراسم روز جهانی صلح خطاب به یک میلیارد و 800 میلیون جوان، آن ها را طلایه داران امروز و فردا خطاب کرد و رهبران برخی از کشور های جهان را به بی توجهی به توانمندی های بالقوه آن ها متهم ساخت.
وی اظهار کرد که بسیاری از این جوانان قربانیان خشونت های جاری در جهان امروزند و افزود حتی آن دسته از جوانانی که بدام تبلیغات گروه های تروریستی می افتند خود از جمله همین قربانیان بحساب می آیند.
دبیر کل سازمان ملل از رهبران همه کشور های جهان خواست تا با حمایت از توان بالقوه جوانان، فرصت همیاری ومشارکت این نسل در بنای جهانی صلح آمیز را فراهم کنند.
به گفته وی، این جوانان از نیرو و استعداد مقابله با خشونت و افراطی گری و ترویج اندیشه انساندوستی برخوردارند اما از حمایت سیاسی در کشور خود محروم هستند.
وی در ادامه با اشاره به این که بسیاری از رهبران امروز جهان در انجام وظیفه پایان دادن به جنگ ها و برقراری صلح در جهان کوتاهی کرده اند از همه جوانان جهان خواست تا با ایستادگی در مقابل زور و قلدری چه در کلاس های درس و چه در سایر نقاط جامعه صدای صلح خواهی خود را به گوش جهان برسانند.
دبیر کل سازمان ملل در نهایت با اشاره به این که جهان امروز جهانی کوچک بنظر می رسد و مردم آن در فاصله یک چشم به هم زدن از هم فاصله دارند،گفت: اما تفرقه و چند دستگی در این جهان هنوز بسیار بزرگ و گسترده است.

منبع:تابناک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386