یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:53 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 1013

 

 

 

سرپرست دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار معرفی و از خدمات و تلاش‌های مدیرکل پیشین این دفتر قدردانی شد.

 محمدصادق پورمهدی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم تاکید کرد: صداقت، پاک‌دستی و تکریم ارباب رجوع سرلوحه فعالیت‌های مدیران و کارکنان حوزه معاونت عمرانی قرار گیرد.
وی با تاکید بر مسوولیت‌پذیری و کارگروهی در مجموعه استانداری، خاطرنشان کرد: اکنون که با سیاست‌های دولت تدبیر و امید و تاکیدات استاندار محترم، موقعیتی ایجاد شده است که مدیران مجموعه استانداری از بین همکاران انتخاب شوند باید از این ظرفیت حداکثر استفاده را بکنیم تا وظایف اصلی استانداری شامل فعال‌سازی و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی و هماهنگی بین آنها، بیش از پیش تقویت شود.
پورمهدی هدف از تغییرات مدیریتی را هماهنگی بیشتر در پیشبرد امور اجرایی اعلام کرد و افزود: برای انجام هرچه بهتر وظایف علاوه بر توانمندسازی بدنه اجرایی، باید در نحوه مدیریت نیز بازنگری شود.
وی بر جلوگیری از تبعیض و رانت‌خواری و استفاده از توانمندی همه کارکنان بخش‌های اجرایی تاکید کرد.
در این مراسم ناظم یونسی به عنوان سرپرست دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی معرفی و از تلاش‌های احد راشد، مدیرکل پیشین این دفتر قدردانی شد.

 

 

 

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386