یکشنبه, 05 بهمن 1399 ساعت 05:56 ق ظ - 01(Jan) 24 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
imageسخنگوی کیمسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی طرح اصلاح مواد یک و ۱۰ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی در جلسه امروز کمیسیون شوراها خبر داد.... image image

سخنگوی کیمسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی طرح اصلاح مواد یک و ۱۰ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی در جلسه امروز کمیسیون شوراها خبر داد.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز طرح اصلاح مواد یک و ۱۰ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی بررسی شد. یک فوریت این طرح در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۲۹ /۱ /۹۷ به تصویب نرسید و قرار شد به صورت عادی در کمیسیون شوراها و کمیسیون امنیت ملی بررسی شود.

وی در ادامه گفت: ماده‌ یک این قانون دارای سه تبصره است و ماده دو آن دارای یک تبصره است و در کمیسیون شوراها به تصویب رسید.

وی افزود: با توجه به اینکه قانون فعالیت احزاب و انجمن‌های سیاسی و صنفی در سال ۶۰ به تصویب رسیده بود، در سال ۹۵ نیز قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی به تصویب رسید اما اتحادیه‌های صنفی در قانون سال ۹۵ حذف شده بود که در این طرح به فعالیت گروه‌های صنفی و فعالیت انجمن‌ها توجه شد و این طرح بیشتر برای جمعیت انجمن‌های صنفی است و به نحوه فعالیت‌ها و تشکیلات آن اشاره دارد.  

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386