یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 08:20 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

imageرئیس ستاد انتفاضه و قدس و معاون فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیام اسماعیل هنیه به رهبری آغاز مرحله جدیدی از تعامل سازنده است گفت: برنامه موشکی خط قرمز ماست و قابل مذاکره...

image 

رئیس ستاد انتفاضه و قدس و معاون فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیام اسماعیل هنیه به رهبری آغاز مرحله جدیدی از تعامل سازنده است گفت: برنامه موشکی خط قرمز ماست و قابل مذاکره نیست.

سردار رمضان شریف، رئیس ستاد انتفاضه و قدس و معاون فرمانده کل سپاه در گفت‌وگو با شبکه المیادین گفت: ایران در رابطه با برنامه دفاعی و موشکی خود با اروپایی‌ها مذاکره نخواهد کرد و این خط قرمز ماست، بنابراین هیچ روزنه گفت‌وگویی در رابطه با این مساله باز نخواهد شد و بر اساس تجربه گذشته ما باید به توان دفاعی خود اهمیت دهیم تا امنیت کشور و ملت را تضمین کنیم.

وی افزود: سلاح دفاعی ما برای دفاع از هم پیمانانمان نیز خواهد بود و برای گسترش و تقویت دقت و سرعت آن هیچ دریغی نمی‌کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فلسطینی‌ها به قدرتی رسیدند که دیگر به حمایت خارجی نیاز ندارند و نسل کنونی فلسطین بر خلاف نسل‌های پیشین به خودش اعتماد دارد و راهپیمایی‌های بازگشت بهترین دلیل برای این مساله است.

سردار شریف افزود: راهپیمایی بازگشت عزم و اراده ملت ایران برای حمایت و کمک به فلسطینی‌ها را راسخ‌تر کرده است.

وی با بیان اینکه سطح حمایت ما از گروه‌های فلسطینی به سطح پایبندی و تعهد آنها به مساله فلسطین و آزادسازی قدس و بازگشت بستگی دارد ادامه داد: پیام اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به مقام معظم رهبری آغاز مرحله جدیدی از تعامل سازنده با گروه‌های فلسطینی بود.

براساس این گزارش، اسماعیل هنیه در دیماه گذشته در پیامی به مقام معظم رهبری از مواضع جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری در رابطه با قضیه فلسطین تقدیر و تشکر کرد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386