چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 06:24 ق ظ - 01(Jan) 27 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

فرماندار کلانشهر تبریز گفت: متاسفانه فساد ادرای در دولت گذشته اعتماد مردمی را سلب کرد و از بین برد.

 

مهر، رحیم شهرتی‌‌فر بعداز ظهر یکشنبه با حضور در جمع بازاریان و اصناف بازار بزرگ تبریز با تاکید بر فضیلت‌های ماه مبارک رمضان گفت: مردم کشور ما واقعا نوع دوست و مهربان هستند چراکه در همین ماه مبارک رمضان میلیاردها ریال در قالب سفره های افطاری به ایتام و یا برگزاری جشن گلریزان به همنوعان خود کمک کرده اند که این در هیچ جای دنیا سابقه ندارد؛ البته در این کمک ها بازاریان و اصناف کشور نقش مهمی داشتند.

وی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از یادگارهای باارزش دولت یازدهم بعد از اتمام خواهد بود، ادامه داد: این یک طرح بزرگی بود که باعث سرو سامان گرفتن مشکلات متعدد حوزه بهداشت و درمان کشور شد.

شهرتی فر در خصوص آمار بالای بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان نیز گفت: بزرگترین تهدید داخلی بعد از تورم و رکود اقتصادی، معضل بیکاری در کشور است.

وی با اشاره به اینکه دولت می خواهد تا با حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی به ایجاد اشتغال کمک کند، ادامه داد: سیاست دولت یازدهم افزایش امید و  آرامش در جامعه و در حوزه های سیاسی و اقتصادی است.

شهرتی فر همچنین با انتقاد از سیاست‌های اشتباه دولت گذشته در مسائل اقتصادی گفت: دولت نهم و دهم به نفت متکی بود و به تولید داخلی ضربه زد و متاسفانه اکنون آثار آن مشهود است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386