چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 04:53 ب ظ - 01(Jan) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرماندار کلانشهر تبریز گفت: متاسفانه فساد ادرای در دولت گذشته اعتماد مردمی را سلب کرد و از بین برد.

 

مهر، رحیم شهرتی‌‌فر بعداز ظهر یکشنبه با حضور در جمع بازاریان و اصناف بازار بزرگ تبریز با تاکید بر فضیلت‌های ماه مبارک رمضان گفت: مردم کشور ما واقعا نوع دوست و مهربان هستند چراکه در همین ماه مبارک رمضان میلیاردها ریال در قالب سفره های افطاری به ایتام و یا برگزاری جشن گلریزان به همنوعان خود کمک کرده اند که این در هیچ جای دنیا سابقه ندارد؛ البته در این کمک ها بازاریان و اصناف کشور نقش مهمی داشتند.

وی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت یکی از یادگارهای باارزش دولت یازدهم بعد از اتمام خواهد بود، ادامه داد: این یک طرح بزرگی بود که باعث سرو سامان گرفتن مشکلات متعدد حوزه بهداشت و درمان کشور شد.

شهرتی فر در خصوص آمار بالای بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان نیز گفت: بزرگترین تهدید داخلی بعد از تورم و رکود اقتصادی، معضل بیکاری در کشور است.

وی با اشاره به اینکه دولت می خواهد تا با حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاه های اقتصادی به ایجاد اشتغال کمک کند، ادامه داد: سیاست دولت یازدهم افزایش امید و  آرامش در جامعه و در حوزه های سیاسی و اقتصادی است.

شهرتی فر همچنین با انتقاد از سیاست‌های اشتباه دولت گذشته در مسائل اقتصادی گفت: دولت نهم و دهم به نفت متکی بود و به تولید داخلی ضربه زد و متاسفانه اکنون آثار آن مشهود است.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386