سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 04:13 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

imageنایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکایی‌ها تعادلی در سیاست خارجی‌شان ندارند، بر ضرورت حفظ وحدت در داخل و پرهیز از اقدامات فرسایشی تاکید کرد....

image 

نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکایی‌ها تعادلی در سیاست خارجی‌شان ندارند، بر ضرورت حفظ وحدت در داخل و پرهیز از اقدامات فرسایشی تاکید کرد.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی علیه ایران، گفت: رییس جمهور آمریکا از جایی برخاسته که ۲۰۰ سال بیشتر سابقه تمدنی ندارد و طبیعتا یک نهال ۲۰۰ ساله نمی‌تواند جلوی ملتی که چند هزار سال سابقه تاریخی و فرهنگی دارد عرض اندام کند.

وی افزود: شواهد و قرائن هم نشان‌دهنده این است که سیاست خارجه آمریکا از تعادل منطقی برخوردار نیست. صحبت‌های آقای پمپئو هم نشان داد آنها شناخت واقع‌بینانه‌ای از مردم ایران، تاریخ و تمدن ما و حتی ساختار حکومت ندارند.

وی با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر مذاکره با ایران، گفت: این اظهارات متناقض نشان می‌دهد آنها هم خودشان گیج می‌خورند و تعادل و نظم و انضباطی در سیاست خارجی‌شان وجود ندارد. آقای ترامپ هنوز فکر می‌کند یک هتلدار است.

وی با اشاره به دیدار اعضای هیات رییسه فراکسیون با رییس جمهوری نیز گفت: علی‌رغم نقد و انتقاداتی که به دولت است همه ما باید در این موقعیت دست به دست هم دهیم و برای خدمت صادقانه به مردم و رفع تنگناها تلاش کنیم. دولت هم باید شرایط را توضیح دهد و عذرهایش را به مردم بگوید و همچنانکه آقای روحانی در دیدار اعضای فراکسیون امید به برخی موانعی که با آن مواجه است اشاره کرد و همین باعث شد جلسه قدری آرام بگیرد و از التهابش کاسته شود.

تابش در پایان خاطر نشان کرد: وحدت رمز پیشرفت امور خصوصا در کشورهایی است که متکی به توان و قدرت مردم هستند. در چنین شرایطی هرگونه اقدام فرسایشی سم مهلکی است که به جامعه تزریق می‌شود و لذا باید از آن پرهیز کرد.

انتهای پیام

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386