شنبه, 09 اسفند 1399 ساعت 04:44 ب ظ - 02(Feb) 27 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

imageنایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکایی‌ها تعادلی در سیاست خارجی‌شان ندارند، بر ضرورت حفظ وحدت در داخل و پرهیز از اقدامات فرسایشی تاکید کرد....

image 

نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکایی‌ها تعادلی در سیاست خارجی‌شان ندارند، بر ضرورت حفظ وحدت در داخل و پرهیز از اقدامات فرسایشی تاکید کرد.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی علیه ایران، گفت: رییس جمهور آمریکا از جایی برخاسته که ۲۰۰ سال بیشتر سابقه تمدنی ندارد و طبیعتا یک نهال ۲۰۰ ساله نمی‌تواند جلوی ملتی که چند هزار سال سابقه تاریخی و فرهنگی دارد عرض اندام کند.

وی افزود: شواهد و قرائن هم نشان‌دهنده این است که سیاست خارجه آمریکا از تعادل منطقی برخوردار نیست. صحبت‌های آقای پمپئو هم نشان داد آنها شناخت واقع‌بینانه‌ای از مردم ایران، تاریخ و تمدن ما و حتی ساختار حکومت ندارند.

وی با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر مذاکره با ایران، گفت: این اظهارات متناقض نشان می‌دهد آنها هم خودشان گیج می‌خورند و تعادل و نظم و انضباطی در سیاست خارجی‌شان وجود ندارد. آقای ترامپ هنوز فکر می‌کند یک هتلدار است.

وی با اشاره به دیدار اعضای هیات رییسه فراکسیون با رییس جمهوری نیز گفت: علی‌رغم نقد و انتقاداتی که به دولت است همه ما باید در این موقعیت دست به دست هم دهیم و برای خدمت صادقانه به مردم و رفع تنگناها تلاش کنیم. دولت هم باید شرایط را توضیح دهد و عذرهایش را به مردم بگوید و همچنانکه آقای روحانی در دیدار اعضای فراکسیون امید به برخی موانعی که با آن مواجه است اشاره کرد و همین باعث شد جلسه قدری آرام بگیرد و از التهابش کاسته شود.

تابش در پایان خاطر نشان کرد: وحدت رمز پیشرفت امور خصوصا در کشورهایی است که متکی به توان و قدرت مردم هستند. در چنین شرایطی هرگونه اقدام فرسایشی سم مهلکی است که به جامعه تزریق می‌شود و لذا باید از آن پرهیز کرد.

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386