یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 ساعت 03:59 ق ظ - 05(May) 09 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 13470

 استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید ظرفیت استان ها بارور شود، خواستار تفویض اختیارات از مرکز به استان های مختلف و تمرکززدایی شد.

 

 مجید خدابخش در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی، اظهار داشت: طی 50 سال اخیر اداره امور کشور با یک شیوه انجام شده و پس از سپری شدن این همه سال لازم است مزیت های اقتصادی و تجاری استان ها قبول، توانمندی بالای آنها به خوبی کنکاش و از سیاست های تمرکزگرایانه پرهیز شود.

 

وی، حجم صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی را 2 میلیارد و 400 میلیون دلار اعلام و اضافه کرد: انتظار داریم این میزان حجم ارزآوری به کشور در اختیار استان قرار بگیرد و در خود منطقه توزیع شود.


خدابخش با بیان اینکه کشور دوران سخت و حساسی را سپری می کند، گفت: هم اکنون دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی اعم از کشورهای مرتجع منطقه، منافقین و نظام سلطه برای براندازی نظام و تضعیف ارزش های اسلامی و بنیان های اقتصادی تلاش می کنند که برای مقابله با این توطئه ها توجه به حمایت از تولید داخلی بسیار ضروری است.


وی، آذربایجان شرقی را جزو استان های سفید در جریان توطئه افکنی های نظام سلطه برای ایجاد اغتشاش در کشور بیان کرد و افزود: در 6 ماه اخیر و در جریان ناآرامی های دی ماه به برکت مردم متدین و انقلابی و نیز درایت ها و راهنمایی های امام جمعه تبریز و هماهنگی و تعامل کامل بین دستگاه های اجرایی، دادگستری و نیروهای نظامی و انتطامی، وفاداری مردم آذربایجان به انقلاب و نظام ثابت شد.


استاندار آذربایجان شرقی از وضعیت حاکم بر سامانه های الکترونیکی دستگاه های اجرایی انتقاد کرد و با بیان اینکه هم اکنون دوران عجیبی در این حوزه سپری می شود، گفت: انتقال از شرایط سنتی به وضعیت الکترونیک باعث شده به دلیل برخی ناهماهنگی ها و کارهای غیرکارشناسی، با ایرادات و مشکلات عدیده ای مواجه شویم.


خدابخش افزود: در چنین شرایطی یک فرد در آن واحد اقدام به خرید 38 هزار قطعه سکه می کند و باید توجه داشت که سامانه های دستگاه های اجرایی کشور نیازمند بازبینی و کارآمدسازی است و بخشی از این ماموریت بر عهده وزارت اطلاعات می باشد.


 جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد و طی آن مدیرکل جدید اطلاعات آذربایجان شرقی معرفی شد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386