جمعه, 29 شهریور 1398 ساعت 09:39 ب ظ - 09(Sep) 20 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 13470

 استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید ظرفیت استان ها بارور شود، خواستار تفویض اختیارات از مرکز به استان های مختلف و تمرکززدایی شد.

 

 مجید خدابخش در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی، اظهار داشت: طی 50 سال اخیر اداره امور کشور با یک شیوه انجام شده و پس از سپری شدن این همه سال لازم است مزیت های اقتصادی و تجاری استان ها قبول، توانمندی بالای آنها به خوبی کنکاش و از سیاست های تمرکزگرایانه پرهیز شود.

 

وی، حجم صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی را 2 میلیارد و 400 میلیون دلار اعلام و اضافه کرد: انتظار داریم این میزان حجم ارزآوری به کشور در اختیار استان قرار بگیرد و در خود منطقه توزیع شود.


خدابخش با بیان اینکه کشور دوران سخت و حساسی را سپری می کند، گفت: هم اکنون دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی اعم از کشورهای مرتجع منطقه، منافقین و نظام سلطه برای براندازی نظام و تضعیف ارزش های اسلامی و بنیان های اقتصادی تلاش می کنند که برای مقابله با این توطئه ها توجه به حمایت از تولید داخلی بسیار ضروری است.


وی، آذربایجان شرقی را جزو استان های سفید در جریان توطئه افکنی های نظام سلطه برای ایجاد اغتشاش در کشور بیان کرد و افزود: در 6 ماه اخیر و در جریان ناآرامی های دی ماه به برکت مردم متدین و انقلابی و نیز درایت ها و راهنمایی های امام جمعه تبریز و هماهنگی و تعامل کامل بین دستگاه های اجرایی، دادگستری و نیروهای نظامی و انتطامی، وفاداری مردم آذربایجان به انقلاب و نظام ثابت شد.


استاندار آذربایجان شرقی از وضعیت حاکم بر سامانه های الکترونیکی دستگاه های اجرایی انتقاد کرد و با بیان اینکه هم اکنون دوران عجیبی در این حوزه سپری می شود، گفت: انتقال از شرایط سنتی به وضعیت الکترونیک باعث شده به دلیل برخی ناهماهنگی ها و کارهای غیرکارشناسی، با ایرادات و مشکلات عدیده ای مواجه شویم.


خدابخش افزود: در چنین شرایطی یک فرد در آن واحد اقدام به خرید 38 هزار قطعه سکه می کند و باید توجه داشت که سامانه های دستگاه های اجرایی کشور نیازمند بازبینی و کارآمدسازی است و بخشی از این ماموریت بر عهده وزارت اطلاعات می باشد.


 جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد و طی آن مدیرکل جدید اطلاعات آذربایجان شرقی معرفی شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386