سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 02:34 ب ظ - 05(May) 18 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم

امام جمعه تبریز بر ارائه خدمات و دستاوردهای انقلاب در زمینه های فرهنگی، علمی، کشاورزی، نظامی، ورزشی، هنری، بانوان و بهداشت و درمان تاکید کرد.

 

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم  امروز یکشنبه در جلسه سیاستگذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی استان افزود: امسال که همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است بهترین فرصت برای بیان خدمات و دستاوردهای انقلاب است .

وی در این ارتباط نقش رسانه ها و به ویژه صداوسیما و فضای مجازی با اهمیت توصیف کرد.

امام جمعه تبریز افزود: صدا و سیمای استان باید علاوه بر تهیه برنامه های چهلمین سال پیروزی انقلاب، در دیگر ایام نیز برنامه هایی را برای بیان دستاوردهای انقلاب تهیه و پخش کند.
تاکید بر اهتمام مسوولان به حل مشکلات مردم و ایجاد امید در آن را از دیگر محورهای سخنان امام جمعه تبریز در این نشست بود که وی گفت : باید قدری هم انصاف داشته و از دستاوردهای نظام  بگویم و مردم را امیدوار کنیم.
وی یادآور شد : بعضی از ماها همان نقشی را بازی می کنیم که دشمن می خواهد و به هر چیزی بدبین هستیم.
امام جمعه تبریز با تاکید بر رفع مشکلات، گرانی و بی عدالتی ها گفت: مردم به هنگام مراجعه به ادارات مشکلاتی دارند که باید با خوشرویی آنها را حل کرد.
وی از جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، علوم پزشکی و دانشگاه ها خواست عملکرد خود را از ابتدای انقلاب تاکنون در قالب نمایشگاه یا کتاب اطلاع رسانی کنند تا مردم در جریان خدمات چهل ساله نظام قرار گیرند.
وی در مورد رویداد ۹دی نیز گفت: در این مورد نیز باید انصاف داشته باشیم و ببینیم جریانی که در سال ۸۸ پیش آمد چه لطمه ای به کشور زد.
امام جمعه تبریز گفت: طراحان اصلی این فتنه افرادی در خارج از کشور بودند و تلاش کردند انقلاب اسلامی را تضعیف کنند، اما بصیرت مردم در ۹دی دشمنان را نا امید کرد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386