یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:43 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل دسته: سیاسی - - شناسه: 22736
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حذف فیزیکی و ترور روحانیون از جمـله دسیسه های شوم و مذبوحانه دشمنان نظام است که نشان دهنده واهمه آنان از روحانیت است.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز چهارشنبه در همایش طلایه داران تبلیغ در مسجد جامع تبریز با اشاره به شهادت روحانی همدانی، افزود: دشمن به دلیل هراس از لباس روحانیت و تاثیرگذاری علمای دینی، ترور و حذف آنها را در برنامه دارد غافل از اینکه نه تنها این کارهای مذبوحانه باعث خاموشی اندیشه های اسلام و انقلاب نمی شود، بلکه آن را پررونق تر می کند.

وی اظهار داشت: باید از ماه مبارک رمضان برای عملی کردن بیانیه گام دوم انقلاب مقام رهبری نهایت بهره را برده و دشمنان را که نسبت به لباس روحانیت کینه دارند، مایوس کرد.
حجت الاسلام آل هاشم، قرآن را راه نجات از فتنه ها و تاریکی ها دانست و ادامه داد: روحانیان و مبلغان باید بیش از پیش تلاش کرده و در ماه نزول قرآن با برگزاری جلسات قرآنی، فضای جامعه را برای تدبر و تفسیر این کلام الهی آماده کنند.
وی با بیان اینکه روحانیان همواره در امور مختلف کشور پیشگام بوده اند، گفت: همچنان که علما و روحانیان قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند باید در عملی کردن بیانیه گام دوم انقلاب هم پیشتاز باشند.
امام جمعه تبریز بیانیه گام دوم انقلاب را راهبردی اساسی برای کشور دانست و افزود: این بیانیه با تدبیر و هوشمندی رهبر انقلاب اسلامی تدوین شده است و روحانیون باید با تبیین دقیق و عالمانه در تحقق آن تلاش کنند.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386