پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:38 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

تشکلها، نهادها، ادارات و سازمانهای مختلف آذربایجان شرقی با صدور بیانیه هایی مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی فردا دعوت کردند.

 

در بیانیه سپاه عاشورا آمده است : روز قدس، روز استقامت و مبارزه مستضعفین در برابر مستکبران عالم و در رأس آن آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی است و آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان، که با تعیین آن بعنوان روز راهپیمایی ملتهای مسلمان و آزاده در سراسر جهان، شعله‌های خشم این جهاد مقدس را روز به روز برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی استوارتر کرده است.
در این بیانیه تاکید شده است : ملت بزرگ ایران ضمن اعلام حمایت و همبستگی خویش از مردم مظلوم فلسطین و آرمان بزرگ آزادی قدس، و شرکت گسترده در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به این وعده ی امام عزیز و رهبر معظم انقلاب یقین کامل دارد که مسلمین نماز وحدت را در قبله اولشان برگزار خواهند کرد.
سپاه عاشورا خاطرنشان کرده است : شرکت در مراسم روز جهانی قدس، پیمان مجدد ملتها با مردم مظلومی است که کارنامه مقاومت و ایستادگی شان هفتاد ساله شده و این مقاومت محصول ایمان به خدا و امید به آینده بزرگی است که بسیار نزدیک است و این وعده الهی است که زمین از آن مستضعفان عالم است و نه ظالمان و مستکبران.
جامعه روحانیت مبارز آذربایجان شرقی هم روز قدس را یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) و روز جهانی همراهی با آرمان خوانده و آورده است : روز جهانی قدس روزی است که امت اسلام و آزادی خواهان جهان قدرت حقیقی جبهه مقاومت را چنان فریاد می‌زنند که صدای لرزش ستون‌های ظلم به گوش ستمگران، ساز‌شکاران و حامیان اشغالگری برسد.
در این بیانیه افزوده شده است : امروز، مردم فلسطین و محور مقاومت باایمان به خدا، هویت و قدرت خود را به نحوی افزایش داده که پایه‌های سست حکومت فرزندان شیطان را به تزلزل انداخته و با کاهش آستانه تاب‌آوری تلاویو در برابر موشک‌های رزمندگان مقاومت؛ سقوط و نابودی ظلم و جنایت را فریاد می‌زند.
اینک جامعه روحانیت مبارز استان آذربایجان شرقی به استناد مبانی دینی، قرآنی و شاخص‌های انقلاب اسلامی؛ ضمن حمایت از پایداری و استقامت مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد؛ همگام با اقشار امت حزب الله با حضور باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس ، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم غاصب را فریاد خواهد زد.
ادارۀ کل تبلیغات اسلامی استان نیز از عموم مردم متدین و همیشه در صحنه استان دعوت کرد با حضور خود در راهپیمایی یوم الله روز قدس ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بلند رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله العظمی خامنه ای بار دیگر هم صدا با مردم سراسر ایران اسلامی از تمامیت ارضی فلسطین به عنوان پاره تن اسلام با مرزهای گسترده از نهر تا بحر دفاع و همبستگی خود را با ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386