چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 06:26 ق ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 252

آیت الله هاشمی در بخشی از کتاب کارنامه و خاطرات سال 67 « پایان دفاع، آغاز بازسازی » آورده است: ظهر آقای [احمد] جنتی آمد. راجع به برنامه تمرکز امور فرهنگی و عقیدتی – سیاسی نیروهای مسلح صحبت کرد و از من قول حمایت بیشتر، مخصوصا در مقابل ناهماهنگی احتمالی سپاه خواست و خواستار تأیید حضرت امام است.

آی نیوز: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، ساعت هشت و نیم صبح به مجلس رفتم. در گزارش ها مطلب مهمی نیست . بهانه تراشی عراق ادامه دارد. انتشار جنایات جنگی عراق در کاربرد اسلحه شیمیایی، موضع سیاسی ما را تقویت کرده است . گزارش تیم تحقیقاتی خود آمریکا مبنی بر درست کار کردن دستگاه های رزمناو وینسنس و درست پرواز کردن ایرباس ایرانی و اشتباه کارکنان رزمناو به نفع ما و ضرر آمریکا تمام شده است. ساعت نه به دندان پزشکی رفتم؛ عصب یک دندان دیگر را درآوردند. شب ناراحت بودم.

آقای جمشیدی مسئول آمار [وزارت] برنامه و بودجه آمد و برنامه آمارگیری وضع کشاورزی را توضیح داد و برای انجام آن کمک خواست که از سربازان دیپلم استفاده کنند. آقای [جواد] منصوری از وزارت خارجه آمد. درباره لزوم امیدوار کردن غربی ها و آمریکایی ها به آینده روابط بهتر با آمریکا و موافقت با ملاقات با هیأت ژاپنی که به همین منظور به ایران می آید و لزوم تشکیل کمیته های تخصصی برای بندهای قطعنامه صحبت کرد.

آقای [محمدصادق] خلخالی [رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس] آمد . از ضربه شدید بر منافقین در عملیات مرصاد اظهار خوشحالی داشت. آقای [محمدباقر] ذوالقدر و جمعی دیگر از اعضای قرارگاه رمضان آمدند. از تحیّر و سردرگمی معارضین عراقی در ایران گفت و خواستار برنامه ریزی برای آینده آنها - چه به صلح برسیم یا نرسیم - بود که درباره کیفیت برخورد با آنها در هر یک از حالت صلح یا ادامه جنگ مذاکره کردیم . در هر حال باید آنها را راضی نگه داشت و مراعات حالشا ن را کرد . کردها، عرب ها و به خصوص اسرای تائب که با ما همکاری می کنند و لازم است توجه بیشتری به وضع رفاهی آنها شود.

ظهر آقای [احمد] جنتی آمد. راجع به برنامه تمرکز امور فرهنگی و عقیدتی – سیاسی نیروهای مسلح صحبت کرد و از من قول حمایت بیشتر، مخصوصا در مقابل ناهماهنگی احتمالی سپاه خواست و خواستار تأیید حضرت امام است.

عصر آقای [خسرو] عروج آمد. گزارش تشکیل سپاه ویژه و هوابرد و نقش آنها در عملیات مرصاد را داد و مدعی است که ضربه اساسی را آنها وارد کرده اند. آقای [محمد ] انصاری فرمانده هوانیروز آمد و از آمادگی خوب هوانیروز مخصوصا شنود ها گفت و کمک بیشتر خواست.

آقایان [علی] شمخانی، [غلامعلی] رشید، [محمد] باقری، [حسین] نجات و [احمد] وحیدی آمدند. گزارش صحنه عملیات مرصاد را دادند. ضربه را کاری تر از تصورات اولیه علیه منافقین می دانند . طرح های عملی اتی احتمالی آینده را در صورت پایدار نشدن آتش بس گفتند. آقای [سید رضا] زواره ای آمد و تذکراتی درباره منافقین داد. شب به خانه آمدم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386