پنج شنبه, 07 اسفند 1399 ساعت 11:15 ق ظ - 02(Feb) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 2555

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به نقش خطیر فرمانداران در برگزاری انتخابات، اظهار داشت: سیاست دولت در بحث انتخابات همان تکلیف قانونی یعنی برگزاری سالم و بی‌طرفانه انتخابات است.

 

محمدحسین مقیمی صبح امروز (پنج‌شنبه) در همایش فرمانداران و بخشداران استان آذربایجان شرقی، با تاکید بر این که نباید از امکانات دولتی به نفع یا به ضرر کسی در انتخابات استفاده شود، افزود: مسوولان دولت حق ندارند کاری انجام دهند که موجب تقویت یا تضعیف کاندیداهای انتخاباتی شود.
وی با بیان این که انتخابات حق همه مردم است، گفت: هیات‌های اجرایی باید مدافع حقوق مردم باشند و باید شرایطی را فراهم کنیم که تمام افراد حائز شرایط قانونی بتوانند در عرصه انتخابات حضور داشته باشند.
مقیمی از هممه فرمانداران خواست با رصد دقیق حرکت‌های انتخاباتی، اجازه سوء استفاده از امکانات دولتی یا موضع‌گیری مدیران دولت له یا علیه کاندیداها را ندهند.
قایم‌مقام وزیر کشور در امور سیاسی در ادامه بر دفاع از سیاست‌های دولت از سوی فرمانداران تاکید کرد و گفت: البته نقدهای منصفانه را باید بپذیریم، اما در مقابل اظهار نظرهای غیرمنصفانه نیز باید از عملکرد دولت دفاع کنیم.
وی با تاکید بر پرهیز از مسایل حاشیه‌ای، فرمانداران را به استفاده از همه نیروها، پشتیبانی از فعالیت‌های قانونی احزاب و تشکل‌های سیاسی و تقویت فضای نشاط و امیدواری در جامعه فراخواند.
مقیمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تحقق سند چشم‌انداز بیست ساله کشور، خاطرنشان کرد: انتظار دولت این است که کشور را بر اساس این سند اداره کنیم و امروز باید به گونه‌ای کار کنیم که در پایان دوره فعالیت دولت بتوانیم با افتخار از عملکردمان دفاع کنیم.
وی جایگاه فرمانداران را جایگاه رفیعی دانست و تصریح کرد: فرماندار نماینده عالی دولت و مسوول تمام امور شهرستان است و باید از جایگاه خود مراقبت کند.
معاون سیاسی وزیر کشور همچنین با اشاره به روز ملی فناوری هسته‌ای، اظهار داشت: دستاوردهای هسته‌ای کشورمان حاصل تلاش همه کسانی است که از روزهای اول انقلاب در این عرصه فعالیت کرده‌اند و باید از همه آنها به خصوص دانشمندانی که در سال‌های قبل در این راه به شهادت رسیدند قدردانی کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386