پنج شنبه, 26 فروردين 1400 ساعت 12:49 ق ظ - 04(Apr) 15 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 260

سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره وضعیت مجوز انتشار مجموعه شعر محمود احمدی نژاد اظهار بی‌اطلاعی کرد و همچنین از آمادگی مدیران این وزارتخانه برای ارائه مشورت به علی جنتی گزینه پیشنهادی وزارت ارشاد دولت یازدهم خبر داد.

به گزارش آی نیوز از مهر، سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه شب 12 مرداد و در حاشیه ضیافت افطاری با شاعران در مجتمع باغ زیبا در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که «ظاهرا آقای احمدی‌نژاد در هشت سال اخیر شعرهایی سروده است و آنها را در یک کتاب برای اخذ مجوز به اداره کتاب تحویل داده است. این مجموعه شعر الان در چه وضعیتی است؟» گفت: بنده اطلاعی از این مجموعه ندارم و چنین مجموعه شعری را ندیده‌ام.

چند ماه پیش روزنامه ایران از اقدام محمود احمدی‌نژاد در گردآوری شعرهایی که طی دوران ریاست جمهوری و در مناسبت‌های مختلف سروده است، خبر داده و اعلام کرده بود این مجموعه در قالب یک کتاب منتشر خواهد شد.

حسینی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر در مورد روال تحویل وزارت ارشاد به وزیر جدید گفت: ما به آقای جنتی گفته‌ایم که هر اطلاعات و مشورتی که بخواهند و با هرکدام از مدیران فعلی ارشاد مایل باشند، صحبتی بکنند، می‌توانند بیایند و در جریان امور قرار گیرند.

وزیر ارشاد همچنین در واکنش به این نکته که «ممکن است آقای جنتی از مجلس رای اعتماد نگیرد» گفت: باید منتظر باشیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

حسینی همچنین درباره تخلف نشریه بخارا گفت: همان روزی که این تخلف صورت گرفت، از معاونت مطبوعاتی با مسئولان این نشریه تماس گرفتند و آن‌ها هم بابت این کار عذرخواهی کردند. البته جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات هنوز تشکیل نشده است تا به این موضوع رسیدگی شود اما با توجه به عذرخواهی مسئولان این نشریه و اینکه گفته‌اند تعمدی در کار نبوده است، بعید است به خاطر این مسئله بخواهند برخوردی با آن بکنند.

وزیر ارشاد همچنین با تایید خبر روز گذشته مهر در خصوص ابلاغ آیین‌نامه اجرایی کار حرفه‌ای خبرنگاری، تاکید کرد: ما آیین نامه کار حرفه‌ای خبرنگاران را ابلاغ کردیم و کارهای این آئین نامه انجام شده است.

وی همچنین گفت: این کار خوبی بود که در معاونت مطبوعاتی و با حمایت صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران انجام شد نظرات کارشناس را هم گرفتم و در دولت هم بررسی شد و در نهایت گفتند که خود وزیر می‌تواند آن را ابلاغ کند و من هم این کار را انجام دادم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386