پنج شنبه, 07 اسفند 1399 ساعت 11:10 ق ظ - 02(Feb) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 2820

آی نیوز: معاونان وزیر امور خارجه برای چهارمین بار طی یک ماه دور جدیدی از مذاکرات را در وین برای نگارش پیش نویس توافق جامع آغاز می کنند.

 

به گزارش ایرنا، این دور از مذاکرات از امروز چهارشنبه آغاز می شود و تا جمعه ادامه خواهد داشت. تفاوت این دور از گفت و گو ها با مذاکرات قبلی این است که این بار معاونان 1+5 به وین نخواهند آمد.
سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی در اردیبهشت ماه سه دور مذاکره فشرده با هلگا اشمید معاون هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا داشتند تا به متنی برسند که تعداد پرانتزهایش به نصاب قابل قبولی رسیده باشد.
دوم تا چهارم اردیبهشت در وین، دهم تا پانزدهم در نیویورک، بیست و دوم تا بیست و پنجم در وین سه دور مذاکره بین معاونان وزیر امور خارجه و معاون هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک سطح و در سطحی دیگر میان تیم کارشناسان به سرپرستی حمید بعیدی نژاد و استفان کلمنت برگزار شد.
در سومین روز از دور قبلی مذاکرات ، روز 24 اردیبهشت، وندی شرمن معاون وزیر خارجه امریکا هم به مذاکرات پیوست و گفت و گو ها به صورت سه جانبه دنبال شد.
انتظار می رفت سومین دور به پیش نویسی اولیه بینجامد که باید به دست وزیران خارجه برسد ولی آن طور که عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران گفت یک یا دو هفته دیگر برای تکمیل مرحله نخست نگارش متن توافق زمان لازم است.
عراقچی گفت: باید حداقل دو هفته دیگر در سطح معاونان کار کنیم تا به نقطه ای برسیم که در صورت لزوم وزیران ورود کنند. به طور حتم یک سری از مسائل اختلافی باقی خواهد ماند که تصمیم گیری در خصوص آنها به تصمیم گیری در سطح سیاسی احتیاج خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386