سه شنبه, 12 اسفند 1399 ساعت 09:15 ب ظ - 03(Mar) 02 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 2854

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: توافق هسته‌ای با ایران تا پایان ژوئن قابل دستیابی است.

 

به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری پس از برگزاری نشست مشترک اتحادیه اروپا و وزرای کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس گفت که مذاکرات هسته‌ای با ایران یکی از موضوعات مورد بحث در این نشست بوده است.
موگرینی اظهار کرد:‌ همانطور که اشاره شد ما درباره‌ ایران و لزوم دستیابی به یک توافق هسته‌ای جامع و یک توافق خوب با ایران پس از آنکه توانستیم در اوایل ماه آوریل در سوئیس به یک تفاهم مشترک دست پیدا کنیم رایزنی کردیم.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ادامه داد: اکنون من بر این باورم که حصول یک توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5 در دسترس است.
وی همچنین گفت: ‌ما می‌دانیم تنها یک راه حل جامع و محکم که به ما ضمانت‌های قابل راستی آزمایی در خصوص ماهیت صلح آمیز برنامه‌ هسته‌ای ایران می‌دهد اجازه ساخت یک زیر بنای محکم برای اعتماد دو طرفه را خواهد داد و ما بر این باوریم که این توافق امنیت منطقه را افزایش خواهد داد.
موگرینی تصریح کرد‌: یک توافق خطر اشاعه هسته‌ای در منطقه را با پیروی از معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای از بین خواهد برد و برنامه‌ هسته‌ی‌ا ایران را تحت نظارت بین‌المللی خواهد آورد.
این مقام ارشد اتحادیه اروپا در ادامه، نشست مشترک با وزرای کشورهای شورای همکاری خلیج فارس را مثبت ارزیابی کرد و گفت که دو طرف برای افزایش همکاری‌ها توافق کرده‌اند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386