چهارشنبه, 08 بهمن 1399 ساعت 08:16 ق ظ - 01(Jan) 27 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3209

مسئول سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا گفت که قصد دارد در راستای حمایت از اولین گام توافق جامع بر سر موضوع هسته‌ای ایران، به زودی دیداری از تهران داشته باشد.

 


به‌گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری کویت، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا روز گذشته در سخنانی گفت که قصد دارد در راستای حمایت از اولین گام توافق جامع بر سر موضوع هسته‌ای ایران، به زودی از تهران دیداری داشته باشد.
موگرینی در ادامه گفت: ما کار خود را با اشتراک گذاشتن نتایج کارمان در وین با وزرای (خارجه اتحادیه اروپا) آغاز کردیم. ما به موازات شورای امنیت و با اجماع توافقی که هفته پیش در وین به دست آمد را تأیید کردیم. این توافقی است که این اطمینان را حاصل می‌کند که ایران قادر نخواهد بود تا سلاح‌های هسته‌ای در اختیار داشته باشد، این یک توافق خوب برای همسایگان و منطقه است.
روز گذشته بود که شورای امنیت سازمان ملل و اتحادیه اروپا متن برنامه جامع اقدام مشترک که هفته گذشته بین ایران و گروه 1+5 حاصل شد را با اجماع تأیید کردند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386