دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 09:42 ق ظ - 07(Jul) 06 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3264

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان اینکه توافق هسته‌ای میان ایران و غرب یک توافق عدم اشاعه هسته‌ای است تاکید کرد که این توافق به امنیت منطقه و اروپا کمک خواهد کرد.

 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در همایش سفرای ایتالیا توافق هسته‌ای را عاملی مهم در افزایش امنیت کشورهای حاضر در منطقه خاورمیانه و اروپا خواند.
وی که امروز با وزیر خارجه کشورمان محمد جواد ظریف در تهران دیدار خواهد داشت در ادامه افزود: قبل از هر چیزی، این یک توافق عدم اشاعه هسته ای است. بنابراین می تواند فصل جدیدی از روابط بین الملل و منطقه ای را باز کند. یعنی لازم است در روابط خود با ایران سرمایه گذاری کنیم ، به شیوه ای که ایران فردا، ایرانی قادر به سرمایه گذاری در آینده خود و آینده نسل های جوان خود باشد.
پیش از این مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرده بود که عدم دستیابی به توافق هسته‌ای نتایج امنیتی فاجعه آمیزی برای منطقه در پی خواهد داشت. وی در خصوص پیامدهای منطقه‌ای توافق هسته‌ای با ایران مدعی شد: توافق هسته‌ای پیش از هرچیز به منع گسترش تسلیحات هسته‌ای مربوط می‌شود.
این مقام اروپایی اعلام کرده بود: تمایل دارم بار دیگر به جهان عرب گوشزد کنم این توافق به تأمین امنیت منطقه و در نتیجه تأمین امنیت اروپا کمک می‌کند، زیرا اگر ایران توانایی دستیابی به سلاح هسته‌ای را داشته باشد به‌عنوان خطری برای همسایگان خود، اروپا و جهان محسوب می‌شود. از این رو این توافق امنیت بیشتری را به ارمغان می‌آورد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386