جمعه, 03 بهمن 1399 ساعت 07:45 ق ظ - 01(Jan) 22 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3305

امارات  از اتحادیه اروپا به خاطر تلاش برای شریک کردن ایران در ایجاد ثبات در منطقه انتقاد کرد.


"انور قرقاش" وزیر مشاور در امور سیاست خارجی امارات مدعی شد: سیاست «ستیزه جویانه» تهران به تنش میان کشورهای منطقه کمک می کند.
به گزارش العربیه، این وزیر اماراتی همچنین گفت که فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که سه شنبه به تهران سفر کرد، از فهم اهداف ایران بازمانده و تمجدیش از پایبندی تیم این کشور به ادامه مذاکرات هسته ای، بی جا بوده است.
موگرینی پیش از سفر به ایران در سرمقاله روزنامه بریتانیایی گاردین نوشت که وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا او را مامور کرده اند تا راه های همکاری با ایران را فراتر از توافق هسته ای و قدرت های جهانی، بیابد.
موگرینی نوشته بود: «همکاری میان ایران، همسایگانش و جامعه جهانی می تواند زمینه ای بی سابقه برای صلح در منطقه از سوریه گرفته تا یمن و عراق، ایجاد کند.»
انور قرقاش وزیر مشاور دولت امارات در امور سیاست خارجی در حساب خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت که موگرینی، شکاف هایی که سیاست ایرانی باعث می شود را درک نگرده است. او افزود تمجید موگرینی از مسئولان ایرانی که با او مذاکره کردند، بی جا بوده است.
قرقاش مدعی شد: در سرمقاله موگرینی در گاردین فهم سیاست ستیزه جویانه ایران در منطقه و روش های فرقه گرایانه که به تنش در خاورمیانه انجامیده، غایب است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386