یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 08:16 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 331

به گزارش آی نیوز؛ دبیرکل و اعضای شورای مرکزی شاخه آذربایجان شرقی حزب اعتدال و توسعه با محمد بافر نوبخت دبیرکل این حزب دیدار کردند.

 محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه ضمن تشکر ازتلاشها و همراهی های  شاخه آذربایجان شرقی در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، گفت:حزب اعتدال و توسعه پس از گذشت دو دهه از پیروزی انقلاب اسلامی برای عدم تکرار گذشته، توسط جمعی از افراد با سابقه‌ اجرایی و تقنینی ایجاد شدو تلاش های همکاران  امروزدر عرصه سیاسی کشور نتایج ارزشمندی به همراه داشت .

نوبخت با بیان اینکه جمهوری اسلامی جایگاهی رفیع و بالاتر از جایگاه فعلی در عرصه بین‌ المللی دارد که به توسعه یافتگی کشور وابسته است، متذکر شد: برای توسعه باید از همه امکانات موجود در کشور استفاده شود و این امکانات منحصر در نیروهای اصلاح‌طلب یا تمرکز بر جریان اصولگرا نیست.

معاون مرکز پژوهشهای اقتصادی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر رقابت بزرگی را با جهان در پیش دارد، اظهار داشت: انتظار است که با توجه به توسعه یافتگی ما بتوانیم کشورمان را به عنوان یک قطب تاثیرگذار در جهان مطرح کنیم.

وی با اشاره به اینکه گفتمان اعتدال و توسعه در مجموعه نیروهای اصلاح طلب و یا اصولگرا قرار نگرفته، خاطرنشان کرد: در کشور ما افراد و چهره‎های بسیاری هستند که گرایش حزبی ندارند، اما در عرصه مدیریتی و از لحاظ فکری دارای شاخصه‌های بسیاری هستند.
وی افزود: اگر قرار است ایران توسعه پیدا کند، باید از همه نیروهای کارآمد و شایسته استفاده کرد.

دکتر  سیدحسین  سیدزاده دبیرکل حزب اعتدال و توسعه شاخه آذربایجان نیز در این دیدار ضمن تبریک تبریک پیروزی گفتمان اعتدال گفت: ما خوشحالیم  که گفتمان  اعتدال امروز به گونه‌ای مطرح شده است که بتوان از تمامی نیروهای شایسته استفاده کرد.

دبیرکل حزب اعتدال و توسعه  شاخه آذربایجان شرقی  با  ارایه گزارشی کامل از شرایط استان آذربایجان شرقی گفت: شاخه آذربایجان شرقی حزب با توجه به فرصتی که ایجاد شده است در حال بازسازی است.انشالله با مشی اعتدال به دنبال شناسایی تمامی ظرفیت های استان برای توسعه همه جانبه استان خواهد بود.
سید زاده  افزود: شاخه آذربایجان شرقی حزب اعتدال و توسعه، اعتدال برای توسعه را در همه زمینه ها ملاک  عمل قرار خواهد داد .

سیدزاده افزود: ما می‌خواهیم با یک نگاه شایسته‌سالارانه، انسان‌های فرهیخته را دور هم جمع‌ کنیم؛ بنابراین حزب اعتدال و توسعه خرسند است که با همه فرودهای گذشته، در انتخابات ۹۲ فرازهایی را شکل داد.

 سیدحسین جامعی  نیزدر این دیدارضمن تبریک پیروزی گفتمان اعتدال و تدبیر درانتخابات ریاست جمهوری گفت: با گفتمانی که امروز در جامعه مطرح شده است، مشخص می‌شود که حزب اعتدال و توسعه  از همان بدو اعلام موجودیت خود ،همواره در یک چارچوب مشخص و منططقی مسیر خود را طی کرده است.

سخنگوی  شاخه آذربایجان شرقی حزب اعتدال و توسعه  افزود: گفتمان اعتدال و توسعه به‌منظور ارتقای منزلت ایران شکل گرفت و داعیه نگاه جناحی ندارد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386