یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 06:19 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3456

 دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: فساد اقتصادی پاشنه آشیل مشکلات است و نمی‌شود «مرگ بر آمریکا» گفت و رانت‌خواری کرد و باید گفتار و اعمالمان یک رنگ باشد.


به گزارش فارس، علی شمخانی در جلسه شورای اداری آذربایجان‌شرقی بر ضرورت حرکت همگانی بر تولید و اشتغال تأکید کرد و با بیان اینکه هرکس خادم‌تر است باید پیشتازتر باشد، اظهار داشت: نه تنها مسئولان بلکه ائمه جمعه نیز در خطبه‌های نماز جمعه به مبانی اقتصاد مقاومتی توجه کنند و نمی‌شود نسبت به اشتغال و تولید در کشور بی‌توجه بود و همه باید بسیج شویم.
وی ادامه داد: امام راحل در جریان پذیرش قطعنامه اقدامی شجاعانه کردند و اگر تدابیر امام در آن روز نبود شاهد تحولات دیگری در کشور بودیم که به سود ما نبود.
دبیر شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: امروز سنگر مبارزه در محور اقتصادی است و باید نسل جوان حمایت کافی را در زمینه اشتغال و تولید داشته باشند.
شمخانی تصریح کرد: تیتر اصلی روزنامه‌ها نیز باید به جای مسائل سیاسی بی‌محتوا، تیتر اقتصادی باشد، اما متأسفانه تیترهای روزنامه‌های ما متناسب با دغدغه ملی که اقتصاد است، نیست.
وی بیان کرد: افزایش بهره‌وری با برنامه‌ها و سیاست‌های فعلی امکانپذیر نیست و باید به این سیاست‌های نادرست خاتمه بدهیم.
دبیر شورای عالی امنیت ملی تبیین کرد: فعالیت در حوزه اقتصادی تبلیغاتی نیست، بلکه باید عملیاتی‌تر در این زمینه وارد شویم.
شمخانی، مبارزه با فساد اقتصادی را از مهم‌ترین محورهای فعالیت‌های اقتصادی سالم برشمرد و توضیح داد: فساد اقتصادی پاشنه آشیل مشکلات است و نمی‌شود «مرگ بر آمریکا» گفت و رانت‌خواری کرد و باید گفتار و اعمالمان یک رنگ باشد.
وی تأکید کرد: معیشت مردم اصلی‌ترین موضوعی است که با آن دست به گریبان هستیم و مسیر رو به توسعه توجه به این دغدغه است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه با اشاره به وضعیت آذربایجان‌شرقی در حوزه اقتصادی و صنعتی، گفت: این استان نیز همانند سایر استان‌ها از مشکلات اقتصادی رنج می‌برد و باید سیاست‌های ملی در حوزه اقتصادی متمرکز شود.
این مسئول یادآور شد: باید تلاش کنیم تا بیکاری در حال توسعه دو رقمی در استان آذربایجان شرقی کاهش یابد و تک رقمی شود.
شمخانی با بیان اینکه راه غلبه بر مشکلات اقتصادی راحت‌تر از مقابله با متجاوزان در دوران دفاع مقدس است، متذکر شد: در این راه همه باید دست به دست هم دهند و فارغ از مسائل سیاسی و جناحی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند، چراکه درغیر اینصورت همه تسلیم شده و شکست خواهیم خورد.
وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: دشمن چون دانست که نمی‌تواند در برابر دستاوردهای هسته‌ای ملت ایران مانعی ایجاد کند، مجبور به پذیرش دستاوردهای هسته‌‌ای شد و امیدواریم این توافق به یک وحدت ملی منجر شود.
منبع: فارس

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386