شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 01:53 ب ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3456

 دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: فساد اقتصادی پاشنه آشیل مشکلات است و نمی‌شود «مرگ بر آمریکا» گفت و رانت‌خواری کرد و باید گفتار و اعمالمان یک رنگ باشد.


به گزارش فارس، علی شمخانی در جلسه شورای اداری آذربایجان‌شرقی بر ضرورت حرکت همگانی بر تولید و اشتغال تأکید کرد و با بیان اینکه هرکس خادم‌تر است باید پیشتازتر باشد، اظهار داشت: نه تنها مسئولان بلکه ائمه جمعه نیز در خطبه‌های نماز جمعه به مبانی اقتصاد مقاومتی توجه کنند و نمی‌شود نسبت به اشتغال و تولید در کشور بی‌توجه بود و همه باید بسیج شویم.
وی ادامه داد: امام راحل در جریان پذیرش قطعنامه اقدامی شجاعانه کردند و اگر تدابیر امام در آن روز نبود شاهد تحولات دیگری در کشور بودیم که به سود ما نبود.
دبیر شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: امروز سنگر مبارزه در محور اقتصادی است و باید نسل جوان حمایت کافی را در زمینه اشتغال و تولید داشته باشند.
شمخانی تصریح کرد: تیتر اصلی روزنامه‌ها نیز باید به جای مسائل سیاسی بی‌محتوا، تیتر اقتصادی باشد، اما متأسفانه تیترهای روزنامه‌های ما متناسب با دغدغه ملی که اقتصاد است، نیست.
وی بیان کرد: افزایش بهره‌وری با برنامه‌ها و سیاست‌های فعلی امکانپذیر نیست و باید به این سیاست‌های نادرست خاتمه بدهیم.
دبیر شورای عالی امنیت ملی تبیین کرد: فعالیت در حوزه اقتصادی تبلیغاتی نیست، بلکه باید عملیاتی‌تر در این زمینه وارد شویم.
شمخانی، مبارزه با فساد اقتصادی را از مهم‌ترین محورهای فعالیت‌های اقتصادی سالم برشمرد و توضیح داد: فساد اقتصادی پاشنه آشیل مشکلات است و نمی‌شود «مرگ بر آمریکا» گفت و رانت‌خواری کرد و باید گفتار و اعمالمان یک رنگ باشد.
وی تأکید کرد: معیشت مردم اصلی‌ترین موضوعی است که با آن دست به گریبان هستیم و مسیر رو به توسعه توجه به این دغدغه است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه با اشاره به وضعیت آذربایجان‌شرقی در حوزه اقتصادی و صنعتی، گفت: این استان نیز همانند سایر استان‌ها از مشکلات اقتصادی رنج می‌برد و باید سیاست‌های ملی در حوزه اقتصادی متمرکز شود.
این مسئول یادآور شد: باید تلاش کنیم تا بیکاری در حال توسعه دو رقمی در استان آذربایجان شرقی کاهش یابد و تک رقمی شود.
شمخانی با بیان اینکه راه غلبه بر مشکلات اقتصادی راحت‌تر از مقابله با متجاوزان در دوران دفاع مقدس است، متذکر شد: در این راه همه باید دست به دست هم دهند و فارغ از مسائل سیاسی و جناحی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند، چراکه درغیر اینصورت همه تسلیم شده و شکست خواهیم خورد.
وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: دشمن چون دانست که نمی‌تواند در برابر دستاوردهای هسته‌ای ملت ایران مانعی ایجاد کند، مجبور به پذیرش دستاوردهای هسته‌‌ای شد و امیدواریم این توافق به یک وحدت ملی منجر شود.
منبع: فارس

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386