یکشنبه, 17 اسفند 1399 ساعت 12:21 ب ظ - 03(Mar) 07 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3484

رئیس جمهور گفت: بعد از 23 ماه تلاش و مذاکره توانسته‌ایم سایه شوم جنگ را از سر مردم برداریم و امنیت واقعی را به کشور بازگردانیم.


به گزارش ایسنا، رئیس جمهور در جمع مردم همدان با بیان این‌که امروز بعد از دو سال از شروع افتخارآمیز کار دولت تدبیر و امید با رأی ارزشمند مردم در 24 خرداد 92 قدم‌های مهمی برای دستیابی به اهدافمان برداشته‌ایم، اظهار کرد: امروز در چهره ایران از هر زمان دیگر در سطح جهان و در منطقه و شرق و غرب بیش از گذشته چهره مردم فرهنگ دوست و صلح دوست و مقاوم در مسیر اهل بیت (ع) و انقلاب به جهانیان معرفی شده است.
رئیس دولت تدبیر و امید با بیان این‌که امروز با همت مردم و تلاش دولت منتخب مردم چهره واقعی ایران به جهانیان معرفی شد، تصریح کرد: امروز قطعنامه‌های غلط و ظالمانه و ضد حقوق بشری از همان مرکزی که صادر شده بود و توسط همان گروهی که آنها را صادر کرده بودند یعنی در شورای امنیت سازمان ملل متحد لغو شدند که این دستاورد در طول 12 سال هدایت‌های مقام معظم رهبری و ایثار و فداکاری مردم و همه دست اندرکاران به ویژه مذاکره کنندگان به دست آمده است.
روحانی با اشاره به این‌که تا دیروز در دیدگاه سازمان ملل، غنی‌سازی در این کشور خلاف مقررات بین‌المللی بود، خاطرنشان کرد: امروز طبق مصوبه‌ای که خودشان در سازمان ملل به تصویب رسانده‌اند نه تنها ایران حق اعمال غنی‌سازی هسته‌ای در این کشور را دارد بلکه در این قطعنامه همه کشورهای بزرگ موظف شده‌اند تا ایران را در دستیابی به فناوری بالاتر در زمینه هسته‌ای کمک کنند.
رئیس دولت یازدهم افزود: جای افتخار دارد که کمتر ملت و دولتی موفق شده‌ بدون اجرای حتی یک لحظه قطعنامه‌های ظالمانه آنها را ملغی کند و حق غنی‌سازی‌ خود را نه تنها با شعار و پشت تریبون که از طریق قطعنامه سازمان ملل حق مسلم مردم ایران را در تاریخ تثبیت کند.
رئیس جمهور با بیان این‌که به حول و قوه الهی زنجیرهای تحریم یکی بعد از دیگری خواهد گسسته و مردم ما از همه حقوق اقتصادی و تجاری خود بهره‌مند خواهند شد، ‌تصریح کرد: در ماه‌های آینده و سال‌های آینده ملت ما شاهد توسعه و حرکت شتابان و پایدار به سمت پیشرفت واقعی خواهند بود.
روحانی خاطرنشان کرد: امروز بعد از دو سال این دولت در شرایطی که هنوز تحریم‌ها باقی است هم در زمینه اقتصادی و هم در موضوع تورم و بهبود شرایط کسب و کار به اهداف خود حتی بیش از آنچه که برای دو سال در نظر گرفته شده بود دست یافته است.
رئیس دولت تدبیر و امید با اشاره به این‌که ما به مردم قول داده بودیم قدم به قدم تورم را کاهش دهیم، تصریح کرد: مطابق آمار دو روز پیش مرکز آمار، تورم 12 ماهه حتی از 14 درصد کاهش یافته و به 13.8 درصد رسیده است.
روحانی در ابتدای صحبت‌های خود با اشاره به دلاوری‌های مردم همدان،‌ گفت: همدان شهر بزرگانی چون ابوعلی سینا، باباطاهر، سیدجمال الدین اسدآبادی و ‌سیدعلی همدانی است و همدان مرکز طب و پزشکی، سیاست و دلاوری و پایگاه هوایی قهرمان و تیپ زرهی دلاور در طول دفاع مقدس بوده است و همچنین سرزمین آیت‌الله مدنی و شیخ طوسی و شهر علم و دانش و عرفان است.
رئیس جمهور با بیان این‌که افتخار می‌کنم که همزمان با روز پزشک ابوعلی سینا و هفته دولت در میان مردم همدان حضور یافته‌ام،‌ گفت: امشب شب میلاد مولای ما حضرت علی‌بن موسی‌الرضا (ع) که افتخار همه ایرانیان است که هر چه داریم از لطف و مرقد پاک اوست.
روحانی در ادامه با بیان این‌که ‌آشنایی من با همدان از دیرباز است، گفت: اولین سخنرانی‌ام را 50 سال پیش در شهر تویسرکان همدان داشتم و همچنین در خرداد سال 44 در مسجد جامع همدان و همچنین سال بعد در شهر ملایر سخنرانی داشتم و یکی از سخنرانی‌های معروف من در سال 56 در شهر نهاوند این استان بوده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386