یکشنبه, 10 اسفند 1399 ساعت 08:14 ق ظ - 02(Feb) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3576

 محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای چینی خود اعلام کرد: چین یک شریک راهبردی برای ایران است و روابط دو کشور بعد از توافق وین باید مستحکم‌تر شود و هرچه سریع‌تر در این زمینه به جلو برویم.


به گزارش ایسنا،ظریف در دیدار وانگ یی با تشکر از مهمان‌نوازی دولت و مردم چین، اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه اول اکتبر روز جمهوری خلق چین هستیم این روز را به شما و رهبری چین تبریک می‌گویم.
رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان خطاب به وزیر امور خارجه چین ادامه داد: لازم می‌دانستم قبل از برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد سفر به چین را انجام دهم و بگویم که روابط ما با چین به عنوان یک شریک راهبردی بعد از توافق وین باید مستحکم‌تر شود و ما هرچه سریع‌تر در این زمینه به جلو برویم.
ظریف در ادامه خطاب به همتای چینی خود خاطرنشان کرد: همین‌طور لازم بود از شخص شما، هیأت چینی در مذاکرات و دولت چین به خاطر نقش سازنده و محوری که در مذاکرات داشتند تشکر کنم.
این دیپلمات عالی‌رتبه ایرانی به ملاقات چندین باره روسای جمهور دو کشور در طی دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: این ملاقات‌ها بیانگر این است که دو کشور بر اهمیت گسترش روابط تأکید دارند. روابط ایران و چین در طی چند سال گذشته علی‌رغم مشکلاتی که برای ایران ایجاد شده با همکاری و همفکری تداوم داشته است.
وی افزود: حضور چین در ایران به عنوان دوست دوران سخت تحریم‌ها بعد از اجرای برجام و رفع تحریم‌ها یک امتیاز ویژه برای دو کشور محسوب می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386