پنج شنبه, 07 اسفند 1399 ساعت 11:54 ق ظ - 02(Feb) 25 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 359

فعال عربستانی که در سالهای اخیر با نام "مجتهد" خبرهای بسیاری را از مسائل محرمانه خاندان حاکم در این کشور منتشر کرده، از دلیل تأخیر در حمله نظامی به سوریه و برنامه ای برای نابودی کامل جنبش حماس در غزه پرده برداشت.

به گزارش آی نیوز به نقل از سرویس بین الملل انتخاب به نقل از العالم، مجتهد در صفحه خود در توییتر تأکید کرد: بر اساس اطلاعات درز کرده از اتاق عملیات مشترک آمریکا، اردن و عربستان، یکی از دلایل تأخیر حمله به سوریه، اطلاع از ورود شمار بسیاری از مزدوران و جاسوسان به سوریه است.

وی افزود، این اتاق عملیات از طریق مخالفان مسلح متوجه شده است که برخی از این مزدوران ردیاب همراهشان دارند تا در صورت حمله هدف قرار نگیرند.

بر اساس این گزارش، اتاق عملیات در اهداف خود برای حمله به سوریه بازنگری کرده و ممکن است که این حمله به اهداف مشخصی در ارتباط با "مواد شیمیایی" محدود شود.

اتاق عملیات برای نابودی حماس در غزه
مجتهد خاطرنشان کرد، در مصر نیز اتاق عملیات دیگری برای ارتکاب جنایتی تاریخی در غزه و نابودی کامل حماس در حال برنامه ریزی است.

وی تأکید کرد: در این اتاق عملیات عربستان، امارات و مصر با کمک "دحلان" (رئیس سابق سرویس امنیتی تشکیلات خودگردان) خود را برای حمله مصر به شهر فلسطینی "رفح" آماده می کنند و شاید این طرح طی 2 ماه آینده اجرا شود.

مجتهد خاطرنشان کرد: در این برنامه، پس از روی دادن حوادث "تروریستی" ساختگی، دولت مصر فاش  -ادعا- می کند که این حوادث در غزه طرح ریزی شده به همین دلیل تصمیم می گیرد به "تروریسم" در غزه پایان دهد.

مجتهد اظهار داشت: بر اساس این برنامه، مصر با همراهی نیروهای دحلان به صورت زمینی به شهر فلسطینی رفح یورش می برد، و ارتش مصر در جریان این حمله شهر رفح را از وجود حماس "پاکسازی" کرده و به دحلان تحویل می دهد.

مجتهد درباره ادامه این عملیات برای نابودی کامل جنبش حماس، نوشت: پس از آن دولت مصر مدعی می شود که این مأموریت برای این منظور انجام شده که دیواری امن بین مصر و غزه ایجاد شود، و این منطقه در اختیار دحلان قرار می گیرد تا بقیه مأموریت را با حمایت لجستیکی مصر ادامه دهد. پس از آن نیز دحلان با حمایت مالی عربستان، امارات و پشتیبانی نظامی و اطلاعاتی مصر و با کمک نیروهای محمود عباس و اردن بقیه مناطق غزه را از وجود حماس "پاکسازی" می کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386