یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 07:29 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3649

خبرگزاری فرانسه روز جمعه در گزارشی از مقر سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد که رهبر کاتولیک های جهان در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک از توافق توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 (برجام) حمایت کرد.


براساس این گزارش، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیکهای جهان امروز در هفتادهمین مجمع عمومی سازمان ملل ضمن حمایت از تلاشهای جهانی برای نابودی تسلیحات هسته ای، از برجام حمایت کرد و آن را گواهی بر قابلیت و حسن نیت سیاسی ایران خواند که با صمیمیت، شکیبایی و ثبات قدم طرفین محقق شد.
وی ابراز امیدواری کرد این توافق در عین پایداری و موثر بودن، بتواند همه طرفین درگیر در مذاکرات هسته ای را به آرزوی مطلوبشان برای ایجاد همکاری رهنمون سازد.
براساس این گزارش، رهبر کاتولیکهای جهان امروز این نطق حمایتگرانه از برجام را یک روز پس از استقبال گرم اعضای کنگره آمریکا از وی ایراد کرد که تلاشهای باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران به عنوان دشمن آمریکا، رژیم صهیونیستی را به باد انتقاد گرفتند.
به گزارش ایرنا، پاپ دیروز در کنگره آمریکا به نشانه خشنودی از تعامل واشنگتن با تهران و هاوانا، 'شجاعت و تهور' مورد نیاز ازسوی رقبای دیرین برای از سرگیری مذاکرات را ستود.
پاپ فرانسیس مستقیما به نام کشور خاصی اشاره نکرد، اما فحوای کلام وی، حمایت ازتوافق هسته ای ایران با گروه 1+5 وآشتی واشنگتن با کوبا را به همراه داشت.
وی گفت : وقتی کشورهایی که اختلافاتی با هم داشته اند، مسیر مذاکره را در پیش می گیرند، فرصت های جدیدی به روی همه گشوده می شود.
وی افزود: این اقدام مستلزم شجاعت و تهوری است که با عدم مسوولیت، برابری نمی کند و یک رهبر سیاسی خوب کسی است که با در نظر گرفتن منافع همگانی، فرصت را با گشاده رویی وعملگرایی غنیمت می شمارد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386