شنبه, 04 بهمن 1399 ساعت 05:32 ق ظ - 01(Jan) 23 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3649

خبرگزاری فرانسه روز جمعه در گزارشی از مقر سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد که رهبر کاتولیک های جهان در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک از توافق توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 (برجام) حمایت کرد.


براساس این گزارش، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیکهای جهان امروز در هفتادهمین مجمع عمومی سازمان ملل ضمن حمایت از تلاشهای جهانی برای نابودی تسلیحات هسته ای، از برجام حمایت کرد و آن را گواهی بر قابلیت و حسن نیت سیاسی ایران خواند که با صمیمیت، شکیبایی و ثبات قدم طرفین محقق شد.
وی ابراز امیدواری کرد این توافق در عین پایداری و موثر بودن، بتواند همه طرفین درگیر در مذاکرات هسته ای را به آرزوی مطلوبشان برای ایجاد همکاری رهنمون سازد.
براساس این گزارش، رهبر کاتولیکهای جهان امروز این نطق حمایتگرانه از برجام را یک روز پس از استقبال گرم اعضای کنگره آمریکا از وی ایراد کرد که تلاشهای باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران به عنوان دشمن آمریکا، رژیم صهیونیستی را به باد انتقاد گرفتند.
به گزارش ایرنا، پاپ دیروز در کنگره آمریکا به نشانه خشنودی از تعامل واشنگتن با تهران و هاوانا، 'شجاعت و تهور' مورد نیاز ازسوی رقبای دیرین برای از سرگیری مذاکرات را ستود.
پاپ فرانسیس مستقیما به نام کشور خاصی اشاره نکرد، اما فحوای کلام وی، حمایت ازتوافق هسته ای ایران با گروه 1+5 وآشتی واشنگتن با کوبا را به همراه داشت.
وی گفت : وقتی کشورهایی که اختلافاتی با هم داشته اند، مسیر مذاکره را در پیش می گیرند، فرصت های جدیدی به روی همه گشوده می شود.
وی افزود: این اقدام مستلزم شجاعت و تهوری است که با عدم مسوولیت، برابری نمی کند و یک رهبر سیاسی خوب کسی است که با در نظر گرفتن منافع همگانی، فرصت را با گشاده رویی وعملگرایی غنیمت می شمارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386