یکشنبه, 05 بهمن 1399 ساعت 11:40 ق ظ - 01(Jan) 24 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3683

وزارت امور خارجه ایران، طی یادداشت رسمی به سفارت عربستان اعلام کرد که همه خانواده های حجاج خواهان بازگرداندن پیکر مطهر جانباختگان ایرانی حادثه منا به ایران اسلامی هستند.


به گزارش ایرنا از خانه ملت، «حسین امیر عبداللهیان» معاون عربی و آفریقایی، با بیان اینکه خانواده های یکایک جانباختگان حادثه منا از وزارت خارجه درخواست پیگیری حقوقی این حادثه را دارند، گفت: این موضوع در وزارت خارجه در حال بررسی است که یک مرجع حقوقی مشخص برای پیگیری حقوقی این حادثه توسط خانواده ها تعیین شود.
معاون عربی- آفریقای وزیر امورخارجه با اشاره به این که رکن آبادی سفیر سابق ایران در لبنان کماکان جز مفقودان این حادثه است، افزود: تلاش ها برای تعیین وضعیت وی و دیگر مفقودان ادامه دارد.
امیرعبداللهیان با تاکید بر اینکه برنامه ای برای سفر وزیر امور خارجه به عربستان وجود ندارد، تصریح کرد: وزیر بهداشت به نمایندگی از دولت برای رسیدگی به وضعیت حجاج مجروح به عربستان سفر کرده است.
به گزارش ایرنا، در پی فاجعه منا در روز عید قربان تعداد زیادی از زائران خانه خدا جان خود را از دست داده اند که تا کنون تعداد 239 نفر از زائران ایرانی جانباخته شناسایی شده و با گذشت هفت روز از این فاجعه هنوز از سرنوشت241 نفر اطلاعی در دست نیست.
با شدت یافتن ابعاد این فاجعه چهره ها و دولت های مسلمان دیگر نیز خواهان پاسخگویی مقامات دولت عربستان سعودی شده اند.
سیام(1)**2021**

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386