جمعه, 03 بهمن 1399 ساعت 07:08 ق ظ - 01(Jan) 22 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3703

رییس پلیس تهران بزرگ از تعدادی از افراد که بر ادامه اجتماع مقابل مجلس اصرار داشتند خواست تا با پلیس همکاری و به قانون تمکین و محل را ترک کنند.


به گزارش ایرنا سردار حسین ساجدی نیا بعدازظهرشنبه برای دومین بار در محل اجتماع کنندگان حضور یافت و در تذکر به چندنفری که در مخالفت با تصویب لایحه برجام بطورغیرقانونی مقابل مجلس شورای اسلامی اجتماع کرده اند افزود: پلیس خود را سرباز ولایت می داند، شما اگر خود را سرباز ولایت می دانید به قانون تمکین و صحنه را ترک کنید.
رییس پلیس تهران بزرگ در حالیکه لباس شخصی بر تن داشت برای بار دوم در جمع افراد مخالف برجام حضور یافت و از آنها در خواست کرد تا ضمن رعایت قانون محل را ترک کنند.
افراد اجتماع کننده مقابل مجلس که از اواسط هفته گذشته در مخالفت با برجام مقابل مجلس فعالیت اعتراضی خود را آغاز کرده بودند ظهر امروز با سخنرانی حجت الاسلام عمار عمارلو یکی از روحانیان که نخستین اجتماع کننده بود متفرق شدند و برخی چادرهای خود را جمع و به تجمع خود پایان دادند اما عده ای همچنان بر ادامه اجتماع اصرار ورزیدند.
حجت الاسلام عمارلو خطاب دوستان خود گفت: از چند مسیر موثق، مطلع شدیم که رهبر معظم انقلاب با ادامه این تحصن مخالف هستند.
وی با بیان اینکه وظیفه ما اطاعت محض از رهبری است تاکید کرد: صدای ما به معظم له رسیده و ایشان با تدبیر خود، تصمیم به مخالف با این اجتماع گرفته اند لذا ادامه این اجتماع دیگر ضروری نیست.
فرماندار تهران نیز روز گذشته ضمن اعلام غیرقانونی بودن این اجتماع مقابل مجلس شورای اسلامی از آنان خواسته بود تا ضمن تمکین به قانون محل را ترک کنند.
بر اساس این گزارش پارچه نوشته ای حاوی چند امضا علیه لایحه برجام که توسط اجتماع کنندگان در محل نصب شده بود نیز از محل مقابل مجلس شورای اسلامی برداشته شد.
در این ارتباط نیروهای پلیس تهران بزرگ برای کنترل اوضاع و اعمال قانون در منطقه استقرار دارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386