پنج شنبه, 09 بهمن 1399 ساعت 04:54 ق ظ - 01(Jan) 28 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3771

 

 

 

در جلسه بررسی برجام در صحن علنی مجلس، درگیری لفظی شدید بین علیرضا زاکانی و علی لاریجانی رئیس مجلس رخ داد.

بعد از آن که زاکانی اجازه دادن تذکر گرفت به علی لاریجانی که پیش از این گفته بود خط به خط طرح فعلی مورد توافق فراکسیون اصولگرایان و رهروان قرار گرفته  و شمخانی نیز آن را شب گذشته با علی لاریجانی خط به خط بررسی و تایید کرده است گفت: آقای دکتر شما ما را متهم کرده اید . شما نسبت دروغ به بنده دادید  و به من تهمت زدید باید از خودم دفاع کنم.شما گفتید خط به خط طرح تایید شده است اما اینطور نیست.دوست عزیزی برای ن دستخط های نوشته شده را آورد. من صبح امروز با آقای شمخانی صحبت می کردم این حرف را نقض می کرد.
 
در ادامه لاریجانی توضیح داد: من می گویم شب گذشته با آقای شمخانی خط به خط طرح را بررسی کرده ایم  و شما پای افراد دیگر را وسط می کشید. من نگفتم شما دروغ می گویید.من هم دیشب همان دستخط های  دوست عزیزی شما را با آقای شمخانی بررسی کردم.
 
در ادامه زاکانی گفت: شما من را متهم کردید دروغ می گویم. من نماینده ام و شما هم نماینده اید .ما دوست داریم شان شما حفظ شود.
 
لاریجانی در ادامه با اشاره به مایه گذاشتن زاکانی از رهبری تاکید کرد:ما از رهبری نظر نخواستیم و چون باید ایشان مطلع باشد، ایشان را در جریان گذاشتیم چرا که اگر ایشان نظر می داد نیازی به تصمیم گیری مجلس نبود.

منبع: شفاف

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386