پنج شنبه, 14 اسفند 1399 ساعت 01:04 ق ظ - 03(Mar) 04 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3781

دکتر روحانی در بیست و دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید لحظاتی پیش وارد فرودگاه ساری شد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران، دکتر روحانی در بیست و دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید لحظاتی پیش وارد فرودگاه ساری شد.
قرار است رئیس جمهور در بدو ورود در فرودگاه ساری به سوال خبرنگاران پاسخ دهد، سپس ساعت 9:30 در ورزشگاه شهید متقی ساری با مردم استان دیدار کند.
رئیس‌جمهور همچنین ساعت 15 امروز با علما و نخبگان مازندران و ساعت 16 و 30 دقیقه با سرمایه‌گذاران استان مازندران دیدار و در ساعت 19 نیز در جلسه شورای اداری مازندران در استانداری شرکت می‌کند.
دکتر روحانی ساعت 20 و 30 دقیقه تا 21 شامگاه دوشنبه نیز با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات پنج نفر از خبرنگاران استان پاسخ خواهد داد.
همچنین در سفر اعضای هیات دولت به مازندران، وزیر راه به شهرستان بابل، وزیر نیرو به شهرستان‌های شرق مازندران، وزیر کشور و وزیر صنعت در شهرستان ساری، وزیر بهداشت به آمل، وزیر آموزش و پرورش به قائم‌شهر و جویبار و وزیر اطلاعات به شهرستان تنکابن سفر می‌کنند.
 انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در شهرستان‌های بابلسر و فریدون‌کنار، یونسی دستیار رئیس‌جمهور در رامسر، شهیدی مشاور رئیس‌جمهور و رئیس بازرسی حوزه ریاست جمهوری و نوبخت در مرکز استان، رئیس سازمان میراث فرهنگی در چالوس و نوشهر، ملاوردی رئیس مرکز امور زنان نهاد ریاست جمهوری در میاندورود، رئیس سازمان محیط زیست در ساری، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهور در شهرستان سوادکوه حضور خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386