یکشنبه, 29 فروردين 1400 ساعت 08:15 ق ظ - 04(Apr) 18 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3818

 

 

 

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه ارسال پیامک‌ها از پیش برنامه‌ریزی شده٬ یادآور شد: سیستم هماهنگی از مشهد و اهواز ارسال این پیامک‌ها به نمایندگان را مدیریت می‌کند.

نادر قاضی‌پور  با اشاره به درگیری فیزیکی‌اش با حمید رسائی در حاشیه نشست علنی امروز که به ظاهر شوخی بود٬ اظهار داشت: رسائی دیروز به من بی‌احترامی کرد و به من دو مشت زد و می‌خواست آقای فرهنگی را هم کتک بزند که طرح ما را در مجلس نخوانند و امروز هم قصد داشت علیه مجلس امضا جمع کند به هر حال نمی‌شود در خانه ملت این‌گونه علیه مردم تصمیم‌گیری کرد.

به گزارش ایلنا، وی افزود: آنها نتوانستند به اهدافشان برسند. مرجع و رهبر ما آیت‌الله خامنه‌ای است ما از مجتهد منچستر پیروی نمی‌کنیم فتوای مجتهد را قبول نداریم. رهبر و مرجع ما یکی است.

قاضی‌پور تصریح کرد: این درحالی است که ما برجام را تایید نکردیم ما طرحی برای کنترل برجام و رعایت چارچوب و خطوط قرمز رهبری و مصالح مورد تاکید از سوی شورای عالی امنیت ملی تهیه کردیم و براساس آن به دولت گفتیم باید عرض ۴ ماه برنامه‌اش را بدهد و ظرف ۲ سال به ۱۹۹ هزار سو دست یابد.

وی با بیان اینکه پیامک‌های بسیار زیادی برای جلوگیری از حمایت از برجام به نمایندگان ارسال شده خاطر نشان کرد: پیامک‌هایی به مضمون ارسال می‌شودکه ما کار اشتباهی کردیم که این طرح را به تصویب رساندیم. می‌گویند این کار خیانت به خون شهدا و دور از فرامین و خطوط قرمز مد نظر رهبری است اما وقتی توضیح می‌دهیم از ما تشکر می‌کنند.

قاضی‌پور در پایان با بیان اینکه ارسال پیامک‌ها از پیش برنامه‌ریزی شده است٬ یادآور شد: سیستم هماهنگی از مشهد و اهواز ارسال این پیامک‌ها به نمایندگان را مدیریت می‌کند.

 

 

 

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386