سه شنبه, 30 دی 1399 ساعت 08:36 ب ظ - 01(Jan) 19 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 3857

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزیر خارجه سعودی که کشورش در بحران های جاری منطقه رویکرد نظامی، امنیتی و افراط گرایانه درپیش گرفته و بیش از هفت ماه است یمن کشور همسایه و مسلمان خود را هدف بمباران های بی وقفه قرار داده است، صلاحیت سخن گفتن در مورد نقش منطقه ای ایران را ندارد.


به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، «مرضیه افخم» درخصوص سخنان «عادل الجبیر» در نشست خبری با وزیر خارجه آلمان گفت: درحالی که جامعه بین المللی با درک نقش سازنده و ثبات ساز جمهوری اسلامی ایران خواهان مشارکت و ایفای نقش بیشتر ایران است متاسفانه تنها کشوری که همچنان با رویکرد برد - باخت به تحولات منطقه نگاه می کند و بر حذف سایرین اصرار دارد؛ عربستان سعودی است و این رویکرد غیرسازنده و مخرب راه به جایی ندارد.
سخنگوی وزارت امورخارجه تصریح کرد: امید می رفت در پی موفقیت مذاکرات هسته ای و إقبال جهانی به روش گفت وگوی سازنده فراگیر برای حل و فصل مسالمت آمیز مشکلات منطقه، برخی رویکردهای انحصارطلبانه و غیرمنطقی از سوی همسایه جنوبی ما نیز کنار گذاشته شود اما متاسفانه بنظر می رسد برخی در درک شرایط و روندهای سازنده منطقه ای مشکل دارند و خیال محال تغییر همه جهان و جهانیان برای رضایت خود را دارند.
مرضیه افخم با اشاره به اظهارات عادل الجبیر در مورد آینده سیاسی سوریه گفت: به کار گرفتن چنین ادبیات متفرعانه و سخیف و خارج از عرف دیپلماتیک درباره سرنوشت سایر ملتها نشانه درجا زدن سیاسی است و متاسفانه همین نگاه باعث شده چند کشور و ملت منطقه از جمله سوریه و یمن گرفتار جنگ و افراط گرایی سازمان یافته شوند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386